Seferihisar Emlak

Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ve asayiş ekipleri Kuşadası ve İzmir yönünden gelen araçlar üzerinde günün 24 saati uygulama yapıyor. Araç içerisinde bulunanların kimlik kontrolleri ve gerektiği hallerde araç aramaları yapan ekipler, suçu önleme ve arananları yakalama çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

Polis ekiplerinin vatandaşlara yapılan uygulamalarhakkında bilgi verdikleri ve bu durumun zorunluluk olduğunu anlattıkları gözlenilyor. Emniyet Müdürü Mesut Gürken ise, dünyada artan terör olaylarına dikkat çekiyor ve “Biz tedbirlerimizi vatandaşlarımızın huzuru için alıyoruz. Evet bir kaç dakikalarını alıyoruz ama, huzurumuz için bu çok önemli.” diyor. Emniyet Müdürü halkla ilişkiler konusunda eğitilmiş polislerin son derece iyi diyalog içinde gerçekleştirdikleri çalışmaların suç oranını ve akollü araç kullanımını büyük çapta düşürdüğünü de belirtiyor.

BİZE KIZMAYIN HERŞEY SİZİN EMNİYETİNİZ İÇİN

Seferihisar Emniyet Müdürü Mesut Gürken arama ve kontrol çalışmalarının vatandaşlar tarafından sevilmediğini bildiği dile getirirken “Unutulmamalı ki, bütün bu çalışmalar vatandaşlarımızın huzuru için yapılıyor. Bir kaç dakikalarını alıyoruz ama, onların can ve mal güvenliğini sağlıyoruz. Bize kızmasınlar, hoş karşılasınlar” diyor.

Son Güncelleme : 04 Temmuz 2017 22:24