Seferihisar Emlak

Seferihisar Belediyesi’nin resmi web sitesi Seferihisar.bel.tr, Türkiye’nin en prestijli web ödülü olan Altın Örümcek’te finale kaldı.

Alanında uzman 48 jüri üyesinin oylarıyla son 10’a kalan Seferihisar Belediyesi; Türksat, Savunma Sanayi Başkanlığı, Türk Kızılayı, Trakya Kalkınma Ajansı, Adana ve Aydın Büyükşehir Belediyesi gibi zorlu rakiplerle yarışacak.

ŞAMPİYONU HALK BELİRLEYECEK

Şampiyonluk için halk oylamasına katılıp Kamu Kategorisi finalisti Seferihisar’ı işaretlemek yeterli. https://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi/#Kamu-Kurumu linkinden Facebook ya da Twitter hesabınızla oy kullanabilirsiniz.

Seferihisar Belediyesi web sitesi portal olmasının dışında Ortak Akıl Platformu, Halk Masası, Sosyal Doku, İmar Bilgi Sistemi, E-Belediye başlıkları altında birçok katılımcı ve hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunuyor.

ALTIN ÖRÜMCEK NEDİR?
Altın Örümcek Web Ödülleri, Internet dünyasının en prestijli ödülüdür. PC Magazine Türkiye ve Microsoft gibi prestijli sponsorları olan 2002’den beri gerçekleşmekte olan bir yarışma.

Ödüller 48 kişilik uzman jüri topluluğunca oylanarak verilmekte. Bir web sitesinin bu ödüle layık görülmesi için jüri üyeleri web sitelerini, tasarım, navigasyon, içerik, etkileşim, yaratıcılık/yenilik, gizlilik politikası/bilgi güvenliği, genel deneyim/kullanılabilirlik başlıkları altında inceliyor.