Seferihisar Emlak

Seferihisar Necat Hepkon Hastanesi’nin yeni Başhekimi Dr. Kemal Tarhan görevine başladı.

Devlet Hastanesi’nde yıllardır oluşan sorunları kısa zamanda çözümlemesi beklenen Tarhan, hastanemizi  tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte İzmir‘de en iyi hizmet veren hastanelerimiz sıralamasına getireceğiz diyor…DSC_9646ŞİKAYET ZİNCİRİ

Seferihisar Hastanesi’nde doktorlardan çok hastabakıcılar ve idari personel şikayet konusu ediliyor. Disiplinsizlik, hastalara ve yakınlarına saygısız davranışlar şikayet konularının başını çekiyordu.

İlk açıldığı yıllarda hasta yatıracak yatak bulunamazken, bu sıralarda tercih edilmeyen Devlet hastanesi Seferihisar’ın yanısıra Menderes bölgesine de hizmet veriyordu. Bu günlerde ise bölge halkı, Urla ve İzmir hastanelerini tercih ediyor.DSC_9671HASTENEDE DEVRİM YAPACAĞIZ!

Hastaneye yeni atanan Başhekim Dr Kemal Tarhan hastanenin ilk yıllarındaki önemine kavuşacağı sözünü verdi ve  “Hastanemizde değişim rüzgarı başlatıyoruz. Personelin ve doktor arkadaşlarımın gerekli uyumu sağlayacaklarını düşünüyorum. Hastalarımıza hizmet veren yardımcı personelimiz hasta ve hasta yakınlarımıza güler yüzle yaklaşacaklarından eminim. Hastanemize gelen vatandaşların yüzünü güldüren bir kurum haline getirmek için tüm çalışanlarımız ile el ele vereceğiz ve bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.,DSC_9668ACİL’DEN İZMİR’E HASTA SEVKİYATI EN AZA İNECEK!

Dr. Tarhan, hastanenin eksiklerini gidermeye başladıklarını sözlerine ekleyerek yeni bir tomografi cihazı alındığını ve hizmete kısa bir süre içinde gireceğini müjdeledi. TarhanBöylelikle acilden İzmir’e sevkleri azaltacağız. Tüm eksiklerin giderilmesi konusunda çalışmalarımız başlamıştır. Bunun yanında güler yüzlü bir hastane olacağız. Hastane konusundan şikayetçi olan kim varsa, çekinmeden başhekimliğin kapısını çalsınlar. Eleştirileri dikkatle dinleyeceğiz” dedi.DSC_9675YENİ BAŞHEKİM TARHAN KİMDİR?

1970 İzmir’de doğdu. İlk, orta ve Lise eğitimimini İzmir’de tamamladı.  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Kemal Tahan, Çanakkale, Adana görevleri sonrasında 2000 yılında İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmaya başladı. 2001 yılından itibaren Hastanenin Bilgi işlem Sorumlusu görevini yürüttü. Hastanede halen kullanılan bilgi işlem altyapısının kuruluş ve geliştirilme çalışmalarını yürüttü.

2005 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu ile Sağlık Bakanlığı birleşmesi sonrasında Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevine getirildi. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Tarhan,  2 Kasım 2012 de yeni kurulan Kamu Hastaneleri Kurumu ile birlikte Urla Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı atandı.

Yeni Urla Devlet hastanesi taşınması ve kuruluşu sürecinde aktif görev aldı. Urla Devlet Hastanesi HIMMS Seviye 6 (Kağıtsız Hastane) belgesinin alınması sürecinde çalışmalar sürdürdü. 20 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Seferihisar Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapmaya başladı.DSC_9647

 

Son Güncelleme : 29 Eylül 2016 16:41