fbpx

Seferihisar’da adaylar centilmenlik imzası attılar

Seferihisar’da adaylar centilmenlik imzası attılar
Yayınlanma tarihi : 03 Mart 2014 11:35 - Güncellenme tarihi : 03 Eylül 2015 11:37

Seferihisar Belediye Başkan adayları, MHP Belediye Başkan adayı Hüseyin Nail Gökdeniz’in çağrısı ile Zenşire Güler Kent Belleği ve Anı Evi’nde centilmenlik anlaşmasına imza attı.

Adaylar, seçim sürecince birbirleri hakkında kırıcı, rencide edici ifadeler kullanmama, Türkiye’ye örnek olacak ve Seferihisarlı duruşuna yakışan olgunlukta bir kampanya dönemi geçirilmesi konusunda anlaştılar.

Zenşiye Güler Kent Belleği ve Anı Evi’nde bir araya gelen 5 partinin adayı, seçim sürecinin dostluk ve kardeşlik içinde geçmesi dileği ile centilmenlik anlaşmasına imza attı.

GÖKDENİZ OKUDU

Adayların mutabık kaldığı ve MHP Başkan adayı Hüseyin Nail Gökdeniz tarafından okunan metne, Gökdeniz ile birlikte Belediye Başkanı ve CHP adayı Tunç Soyer, AK Parti adayı Hamit Nişancı, Saadet Partisi adayı Yakup Akcan ve Demokrat Parti adayı Volkan Özfırat imza attı. Anlaşmanın Seferihisar tarihinde milat olduğu belirtildi.

İmza törenine geçilmeden önce de Anı Evi’nin kafeteryasında birbirleriyle sohbet eden adaylar, birlikte çay içti.

MHP adayı Hüseyin Nail Gökdeniz, Seferihisar’da milat sayılacak davetlere diğer parti ve adayların icabet etmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “Bu davranışımız, partililerimizin, gençlerimizin ve tüm Seferihisar halkının seçim süreci boyunca birbirlerine olgun ve anlayışla yaklaşmasına da vesile olacaktır” dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)