fbpx

Seferihisar’da halk müziği tutkunları bir araya geldi

Performanslarıyla dinleyicileri hayran bırakan , Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Türk Halk Müziği (THM) Korosu dinleyicilere müzik ziyafeti sundu. Seferihisarlı halk müziği sevenleri unutulmaz bir akşam yaşadı.
Seferihisar’da halk müziği tutkunları bir araya geldi
Yayınlanma tarihi : 11 Mart 2022 11:07

Performanslarıyla dinleyicileri hayran bırakan , Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Türk Halk Müziği (THM) Korosu dinleyicilere müzik ziyafeti sundu. Seferihisarlı halk müziği sevenleri unutulmaz bir akşam yaşadı. Müzik ziyafetine Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’de katıldı.

UNUTULMAZ BİR AKŞAM

Koro Şefi ve Müzik Öğretmeni Dilek Güney yönetimindeki Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Türk Halk Müziği Korosu, 10 Mart Perşembe Saat: 20.00’de Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda, Türk Halk Müziğinden seçkin eserlerin seslendirildiği konserde Seferihisarlı müzik tutkunlarıyla buluştu.

HALK OYUNLARI DA SERGİLENDİ

Düzenlenen müzik akşamında Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Halk Oyunları öğretmenleri Elvin Rudarlı Akbulut ve Volkan Özen’in öncülüğünde geleneksel halk oyunları da sergilendi. Konser için ücretsiz servislerde kaldırıldı.

SANATÇILARA ÇİÇEK VERİLDİ

Seferihisar halkının yoğun ilgi gösterdiği programın sonunda Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ve Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Uçak sanatçılara çiçek verdi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)