fbpx

Seferihisar’da trafik çilesi, ambulans yol alamıyor

Seferihisar’da trafik çilesi, ambulans yol alamıyor
Yayınlanma tarihi : 23 Temmuz 2022 4:53

Her geçen gün otopark sıkıntısının daha fazla yaşandığı Seferihisar’da  cadde kenarlarına sağlı-sollu park eden araçlar trafiğin tıkanmasına neden oluyor.

Necat Hepkon Caddesi  kenarlarına sağlı-sollu park eden araçlar trafiğin tıkanmasına neden oluyor. Tıkanan trafikte ambulans ve otobüsler  yol alamıyor. Trafiğin tıkanmasına neden olurken içerisinde hasta olan ambulanslar da gitmekte güçlük çekiyor.

Bu sabah Necat Hepkon Caddesi’nde içerisinde hasta olan ambulans tıkanan trafikte gidemedi. Caddeden geçmekte zorlanan ambulans bir süre tıkanan trafiğin açılmasını beklemek zorunda kaldı.

Vatandaşlar, yolun tek yön olmasını ve cadde kenarlarındaki araç parklarının önüne geçilmesini isterken ambulans, itfaiye gibi geçiş üstünlüğüne sahip araçların caddeyi kolaylıkla kullanabilmesi için tedbir alınmasını istedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (2)
  • HÜSEYİN ERDEMOĞLU dedi ki:

    Güya park edilmesin diye yollara dubalar çakıldı. Bakın bakalım bir tane sağlam kalmış mı? Adam gevrek alacak yada mal indirecek arabayı dubaların üstüne parkediyor, neden ? Çünkü arayan , soran, hesap soran yok işi bitince de basıp gidiyor… Seferihisarda zabıtalar ne iş yapar Allahaşkına? Hiç fırın, kasap, esnaf denetlendiğini, pazarda tartı yada etiket kontrolü yapıldığını duydunuz mu, gördünüz mü? Sayın Başkanı pazarda veya esnaf dolaşırken gördünüz mü? sular sürekli kesik bu sıcaklarda, ne açıklama ne önlem? Seferihisarda ekmek kaç gram ve kaç liradır , bilen, denetleyen soran var mı? Biri 4 lira diyor, bir başkası 6 Lira.. geçen gün 2 pide 1 ekmeğe 20 lira verdim. kaşarlı açma birinde 4, diğerinde 6 lira….Kim kararlaştırır, kim onaylar?….

  • Seferihisarlı dedi ki:

    Sayın başkan ilçe merkezinde ki yol peyzajlarina dedi ya , ‘ yapmıyorsanız bize bırakın ‘ ben de şimdi sayın başkana sesleniyorum , yönetemiyor çözüm bulamıyor iseniz koltuğu bırakın.. Seferihisar her geçen gün geriye gidiyor..

    5
    1