fbpx

Seferihisar’da tüm araçlar dezenfekte ediliyor

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı, Seferihisar'daki tüm toplu ulaşım araçlarının dezenfekte işlemlerinin yapıldığını dile getirerek, "Tüm yolcularımızın içi rahat olsun" dedi.
Seferihisar’da tüm araçlar dezenfekte ediliyor
Yayınlanma tarihi : 17 Mart 2020 5:41

Sosyal medya hesabından dezenfektan işlemlerinin videosunu paylaşan Abacı, şu açıklamada bulundu:
“Halka hizmet Hakk’a hizmettir bizim için. Korona Virüs önlemlerimizi tam olarak alıyoruz. Tüm araçlarımız dezenfekte ediliyor. Hep birlikte bu virüse karşı mücadele edeceğiz. Tüm yolcularımızın içi rahat olsun. Taksiler, Mavi minibüsler, Iztasıtlar, Servis araçları, kamyon-kamyonetlerin yanı sıra Emniyet Müdürlüğümüzün araçları… Hepsinin dezenfekte işlemini düzenli olarak yapıyoruz. Sağlıklı Günler dileklerimizle.”

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (3)
 • öz chpliden seferihisara yabancıya dedi ki:

  Bre münafıklar bizim paralarımızla çalışıyorsunuz, büyükşehir belediyesinin tapusunu 1 yılda kendinizde zannetmişsiniz. 3-5 çalışan, başınızdakiyle Seferihisara seferihisarlıya tepeden bakmaya devam edin. Sizi önce kendi partilileriniz sonra seferihisar halkı seferihisara sokmayacak. Kibirinizde boğulacaksınız. az kaldı.

  1
  1
 • seferihisar dedi ki:

  Seferihisarda BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN İlaçlama ekiplerince sadece toplu ulaşım araçları değil hemen hemen her yerde dezenfektan işlemi yaptığını biliyorum. Seferihisar Şoförler Odasının böyle bir ekibinin olduğundan haberim yoktu. Yazık(!)

  2
  1
 • YABANCI dedi ki:

  DÜZENLİ OLARAK SİZİN İLAÇLAMA EKİBİNİZİN OLDUĞUNU BİLMİYORDUM SİZ ODA BAŞKANLIĞI OLARAK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAPTI DENİLMEZ BUNDAN SONRA KENDİNİZ YAPTIRIRSINIZ ARTIK

  3
  1