Seferihisar Emlak

1978’de kurulan Seferihisar Avcılar Derneği, düzenlenen dayanışma yemeğinde biraraya geldi. Yönetim kurulu üyeleri İbrahim Özoğul ve Rahmi Ergon davetlileri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi.

Derneğin yemeğine yaklaşık 400 kişi katıldı.

Dernek Başkanı Murat Boler, yaptığı açılış konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek, “Seferihisar’ın en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Biz siyaset üstüyüz. Tüm adaylardan dernek binası sözü istiyoruz” dedi.

Boler’in konuşması alkış alırken, geceye katılan Cumhur İttifakı Adayı Hamit Nişancı, konuşma yaparak “İlçemizin en köklü derneği olan Avcılar Derneği, Seferihisar’ın birleştirici unsurlarından biridir. Kendilerine söz veriyorum; seçilince 2019 yılı bitmeden dernek binalarını tahsis edeceğiz. Ama sadece bununla kalmayacağız. Kardeşlerim için Seferihisar’a güzel bir atış poligonu kazandıracağız” dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Millet İttifakı Adayı İsmail Yetişkin de davete katıldı. Yetişkin, “Avcılar Derneği’ndeki arkadaşlarımız için kahvemin 3. katı hazır. Yarın taşınabilirler. Seçilirsem de hemen dernek binalarının tahsisini yapacağım. Poligon sözü de veriyorum” dedi.

Dernek yöneticileri, adaylara birer plaket takdim ettiler.

Geceye katılanlar geç saatlere kadar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.