Seferihisar Emlak

Günlük yaşamımızda toplumuzun pek farkına varmadığı mahalle ve sokakları temizlemek için gecesini gündüzüne katan işçilerimiz bayram günlerinde de iş başındalar!

Seferihisar Belediyesi’nin gecesini gündüzüne katan temizlik işçileri aslında ilçenin gizli kahramanları… Hepimizin çöpünü, umarsızca sağa sola sigara izmaritini, arabasından şişe plastik atan şehir magandalarının atıklarını, bahçe temizleyenlerin çalı çırpısına kadar onlarca çeşit atık temizliyorlar.

Bu çalışanlarımızın her biri ayrı ayrı kahraman!

İki gün sonra kurban bayramı var! Maalesef yasalara uymayarak evlerinin önlerindeki küçük bahçelerinde kurbanları kesenlerin kurban atıkları kokuşmadan yine gecesini gündüzüne katacak olan bu kahramanlarımız bayram günlerinde aileleri ve hısım akrabalarıyla da beraber olamayacaklar.

SEFERİHİSAR’DAN ÇÖP ŞİKAYETİ YOK!

Tunç Soyer göreve geldiği yıllarda özellikle Ürkmez-Doğanbey ve Akarca bölgelerinden haber sitemizi yoğun şikayetler gelir çoğu vatandaş sokaklarındaki çöplerin toplanmadığı için Belediye Başkanı Tunç Soyer’e şikayet üstüne şikayet gelirdi.

Başarılı Müdür Kadir Akay!

Daha sonra Ürkmez-Doğanbey bölgesinin temizlik işleri sorumluluğuna getirilen Kadir Akay burada üstün başarısı üzerine Seferihisar Temizlik İşleri müdürlüğüne getirildi. Akay’ın bu göreve getirilmesinden sonra ilçenin hiçbir bölgesinden çöp şikayeti gelmez oldu.

Yeni haber ve Seferihisar.com ekibi olarak Müdür Kadir Akay öncülüğünde çalışan kahramanlarımızın bayramını kutluyoruz…

Son Güncelleme : 24 Ağustos 2018 11:16