Seferihisar Emlak

Seferihisar Necat Hepkon Devlet hastanesine bağlı diş polikliniğine giden diş hastaları film çekmek için İzmir’e gitmek zorunda kalıyordu. Yeni alınan ve hizmete giren röntgen cihazı sayesinde artık diş ve çene filmi için İzmir’e gidilmeyecek.

Hastanemizin tüm birimlerini modern cihazlarla donatıyoruz!
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Başhekimi Kemal Tarhan, “Seferihisarlı hemşerilerime en iyi hizmeti verebilmemiz için hastanemizin tüm polikliniklerimizi modern cihazlarla donatmaya devam ediyoruz” diyerek ekledi: “Hastanemizin yönetim ve doktor kadrolarımız ile birlikte haftada bir yaptığımız toplantılarda vatandaşımıza nasıl daha iyi hizmet verebiliriz, hangi cihazlarımız eksik değerlendiriyoruz. Eksiklerimizi ve yapılacakları İzmir Güney Hastaneleri Genel Sekreterliğine bildirerek gidermeye çalışıyoruz. Amacımız Seferihisarlı hemşerilerimize en iyi hizmeti verebilmek”.


DİŞ HASTALARIMIZ İZMİR’E KADAR GİTMEYECEK!
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesine bağlı ve eski sağlık ocağında hizmet veren poliklinik şefi Faruk Özkaya poliklinik eksiklerini en kısa sürede gidermeye çalışan Başhekim Kemal Tarhan’a teşekkür ederek, Kemal Bey’e “şu eksiğimiz var!” dediğimizde o eksiğimiz en kısa sürede gideriliyor. Teşkilat içerisinde uyumlu çalışmalarımız neticesinde hastalarımıza da daha iyi hizmet sunabilme imkanımız oluyor” dedi.


HASTANEMİZE HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ!
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesine Dr Kemal Tarhan’ın atanmasından sonra hastaneden gelen şikayetlerin azaldığını belirten AK Parti İlçe Başkanı Hamit Nişancı, “Hastane ekibi, saz ekibi gibi uyumlu bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Başhekim Dr Kemal Tarhan ile sıkça görüşüyoruz. Meydana gelen eksiklikleri İzmir Güney Hastaneleri Genel Sekreterliği ve sağlık bakanlığı yetkilileri ile istişare ederek vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz” dedi.