fbpx

Sığacık Samos seferlerine büyük ilgi

Sığacık Samos seferlerine büyük ilgi
Yayınlanma tarihi : 14 Eylül 2015 6:31 - Güncellenme tarihi : 29 Eylül 2016 9:18

Sığacık’tan Samos’a sefer yapan Samos Star feribotunda rezervasyon patlaması yaşanıyor. Bayram turlarına büyük ilgi var.

Eylül, Seferihisar-Samos turları ile hareketlendi

Seferihisar, İzmir ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer‘in yıllardır hayalini kurduğu Samos‘a feribot seferleri, Ege‘nin deneyimli turizm acentesi TUR-SEM Seyahat Acentesi sayesinde gerçeğe dönüştü.
Turizmci Seda ve Sena Yıldırım kardeşlerin, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, TEOS Marina yönetimi ve Yunanistan‘ın Samos adasındaki iş insanları ve turizmcilerin desteğinde gerçekleştirdiği seferler, 280 kişilik SAMOS STAR feribotu ile yapılıyor.

DSC_7326

Simit, Boyoz, börek ve çay  tur firmasından ikram.

İzmir ve Seferihisarlıların yoğun ilgi gösterdiği ve günübirlik 17.5 Euro, konaklamalı 42 Euro‘dan başlayan turlar, Yunan ve Anadolu ezgilerinden izler taşıyan taverna geceleri ve ada turu ile daha da renkleniyor.
Seferihisar. com ve Yeni Haber adına Mustafa Karabulut ve Tevfik Tortamış, gözlemci olarak katıldıkları seferlerle ilgili izlenimlerini sizler için kaleme aldı. Firma yetkilileri Seda ve Sena Yıldırım da Samos turlarına ilgi duyanların ve bayramı SAMOS adasında geçirmek isteyenlerin 0232 372 81 31 ve 463 97 63 numaralı telefonlara müracaat etmelerini istediler.

DSC_7451
MUSTAFA KARABULUT VE TEVFİK TORTAMIŞ’IN SAMOS STAR VE ADA İZLENİMLERİ 15 EYLÜL’DEN İTİBAREN seferihisar.com’da……

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (1)
  • Seda Yıldırım dedi ki:

    Seferihisar.com a sonsuz teşekkürlerimizle.. Bizlerle paylaştığınızgüzel Samos gezimize ait kare ve anıların paylaşıldığı haber dizisini sabırsızlıkla bekliyor,yüreğinize ve ellerinize sağlık diyoruz.