fbpx

Tanju Çolak’tan Seferihisar yorumu

Tanju Çolak’tan Seferihisar yorumu
Yayınlanma tarihi : 05 Ekim 2013 2:04 - Güncellenme tarihi : 02 Eylül 2015 2:06

AK Parti’den Urla Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan eski milli futbolcu ve Avrupa gol kralı Tanju Çolak, turizm potansiyeline rağmen köy gibi kalan Urla’yı Çeşme ve Kuşadası gibi bir yapıya kazandırabileceğini söyledi.

Çolak, aday adaylığı sürecinin ardından AK Parti Genel Merkezi’nin kendisini aday olarak açıklaması halinde çalışma ve planlama programını belirleyeceğini ifade etti. Urla için büyük hedefleri olduğunun altını çizen Çolak, sözlerini şöyle tamamladı :

“Önemli olan halkın desteği. Halkımızın bana karşı teveccühü çok iyi. Halkın sevgisini görüyorum ve zaten bu sevgiye layık olmak için hayatımın bundan sonraki sürecine devam etmek istiyorum. Güzel hizmetler vereceğime inanıyorum. Yeter ki bize sahip çıksınlar, bize destek versinler. Urla’nın çehresini ve bakışını değiştireceğimi düşünüyorum. Güzel istihdamlar oluşturacağımıza inanıyorum. Turizm bölgesi olabilmesi noktasında da her türlü çalışmayı yapacağım. Çünkü İzmir çok güzel bir şehir ve önemli bir turizm bölgesi. Turizm yönüyle gelişmiş olan Seferihisar ve Çeşme arasında bir Urla kalmış. Urla’da hiçbir şey yok, köy gibi. Bunu bizim değiştirmemiz lazım. Düşünceleri değiştirip, oraya yeni güzellikleri sunmamız gerekiyor.”

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)