Seferihisar Emlak
Gıda sektöründen sonra, Akaryakıt hizmet sektöründe de Ege Bölgesi birincisi oldu.  
Akaryakıt sektöründe Petrol Ofisi bayiliği yapan Uçak Kardeşler Akaryakıt ve Dinlenme tesisleri Ege Bölgesini şampiyonu oldu. İki yıldır üst üstte en çok akaryakıt satan bayii ve kaliteli hizmet veren  bayii ödülüne laik görüldü.

Petrol Ofisi Anonim Şirketi bayileri arasında hizmet kalitesini arttırmak amacıyla  ‘’ Gizli Müşteri ‘’ adı altında çalışma başlattı.
Bölgesel yapılan değerlendirmeler ve akaryakıt istasyonlarına gelen müşterilerin  değerlendirilmeleri baz alındı. En yüksek puanı almak hijyenik ortam , güler yüzlü hizmet ve en çok kaliteli yakıtı satışı yapmak etken oldu.
Uçak Kardeşler ‘’ Gizli Müşteri ‘’ müşteri değerlendirmesinde 100 tam puanı alarak Ege Bölgesi’nde ikinci kez  birincisi oldu.
Uçak Kardeşler Akaryakıt İstasyon sorumlusu Müşfik Helvacıoğlu ve personel sorumlusu Hakim Kuş ve Genel Koordinatör Alper Uçak, birincilik ödülünü Petrol Ofisi Ege Bölgesin den sorumlu Hande Atik’in elinden aldı.
Alper Uçak. ‘’ Kaliteli ekibimizle kaliteden ve hijyenden taviz vermeden müşterilerimizin memnuniyeti için ekip arkadaşlarımızla çalışacağız ’’  diye konuştu.