fbpx

Uçak Kardeşler’e altın madalya

Uçak Kardeşler’e altın madalya
Yayınlanma tarihi : 20 Aralık 2013 7:19 - Güncellenme tarihi : 03 Eylül 2015 7:20

İzmir Ticaret Odası tarafından düzenlenen ödül töreninde Türkiye’ye döviz girdisi sağlayan şirketler sıralamasında ilk sırada yer alan Uçak Kardeşler Ltd Şti altın madalya kazandı.

İzmir Ticaret Odası tarafından düzenlenen Geleneksel Vergi Ödül Töreni Swissotel Grand Efes’te gerçekleştirildi.

Ödül törenine İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Vergi Dairesi Başkan Vekili Ferhat Alemdar, Prof. Dr. Şükrü Kızılot ve İzmir Üniversitesi rektörleri katıldı. 2012 yılında vergi ödeme ve ülkeye döviz kazandırma konularında başarı sağlayan oda üyesi firmalara altın, gümüş ve bronz madalyaları verildi. Uçak Kardeşler Şirketini temsilen ödül törenine şirketin Pazarlama Müdürü Aşkın Uçak katıldı.

Daha önce de Ege İhracatçılar Birliği tarafından 3 kez ihracat rekortmeni olarak ödül kazanan Uçak Kardeşler Limited şirketi ihracat ve vergi alanlarındaki başarılarına bir yenisini daha ekleyerek döviz getirisi alanında altın, vergi alanında ise gümüş madalya ile ödüllendirildi. Özellikle yaş sebze meyve sektörü ve ihracatında ki başarılarının ardında çok ciddi bir emek ve ekip çalışması olduğunu belirten Uçak Kardeşler Şirket Pazarlama Müdürü Aşkın Uçak’ Sektördeki ve ihracattaki başarımızın en önemli sebebi üreticilerimizin gayreti ve çalışanlarımızın emekleridir. Bizler şirket olarak bu ödülü de diğer aldığımız ödüllerde olduğu gibi çalışanlarımız ve üretenlerimiz adına aldık. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)