Seferihisar Emlak

Usta kalemleriyle bir dönem, Yeni Asır Gazetesi’ndeki yazılarıyla Ege Bölgesinin tüm sorunlarını Türkiye gündemine taşımayı başaran iki gazeteci-yazar, bölgemizin nabzını tutan cesur yazılarıyla Seferihisar.com’da olacaklar.

İKİ USTAYI YAKINDAN TANIYALIM:

Tevfik Tortamış, Yeni Asır’ın Yeni Asır olduğu dönemlerde sayfalarına yön veren isimlerden biri. Uzun yıllar gazetede sayfa sekreterliği, Ege Bölge Müdürlüğü ve yazarlık yaptı. Özellikle hafta sonu hikayeleriyle tanınan Tortamış, haklı bir üne sahip…

Mutlu Tuncer, gazeteciliğe Tercüman İzmir matbaasında başlayıp, yetişmiş, Ankara ve İstanbul derken “Perde Arkası” köşesi ile Türkiye’nin en genç köşe yazarı olmuş ve ardından Sabah Grubuna geçmiş bir gazeteci.

Ege’nin efsane gazetesinde Haber Müdürlüğü yaptığı dönemlerde, unutulmaz haberleri ile ün yapan Mutlu Tuncer’in yayımlanmış 17 kitabı ve 6 belgeseli bulunuyor.

Halen egeekspress.com özel haber sitesinin de sahibi olan Tuncer yazarlık hayatını sürdürüyor.

Pazartesi gününden itibaren düzenli yazılarıyla ilçenin siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamına değerli katkılar vereceğini umduğumuz iki arkadaşımıza “hoş geldiniz” derken bir de size müjde vermek istiyoruz.

KÖSTEBEK DE SEFERİHİSAR.COM’DA

2000’li yılların başında kuşlardan aldığı haberleri sizlerle paylaşan ve  sarsıcı etkiler yapan “Köstebek” artık sık periyotlarla Seferihisar.com’da…

Köstebeğe dikkat edin…

Bazen masanızın yan tarafında bazen masanızın ortasındaki çiçek vazosunda bazen de kuş olup pencerenin kenarından sizi izliyor olabilir!