Seferihisar Emlak

Millet İttifakı Adayı İsmail Yetişkin, Ulamış’ta miting düzenleyerek, vatandaşlara seslendi. Mitinge,

CHP İlçe Başkanı Senem Gürer Solak, “Seçim kampanyası boyunca canla başla çalışan Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti örgütlerine teşekkür ediyorum. Ülkemizde Atatürk’e karşı saldırılar sürerken Andımız yasaklanmakta. Seferihisar’da ise 3-5 oy için Atatürk üzerinden algı yapılmaktadır. Bizler ülkenin heryerinde İzmir Marşı’nı gururla söylemekteyiz” dedi.

Eski Milletvekili Musa Çam, yaptığı konuşmada, “Bu bir yerel seçim. Ancak partili cumhurbaşkanı sabah akşam parti büyüklerimize hakaret ediyor. Beka meselesi değil, bu bir yerel seçimdir. Gönlünüz hangi adayı istiyorsa ona oy verin. Ancak bizi kuru soğana muhtaç edenleri bir kez daha düşünün” dedi.

Millet İttifakı Adayı İsmail Yetişkin yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Arkadaşlar, 24 Haziran öncesini bir hatırlayalım. Ekonomi uçacaktı. Bu hükümet sınıfta kaldı.31 Mart seçimleri çok önemli. Cumhuriyet için reklam arası dediler. Biz reklam arasını hiç kabullenmedik. 24 Haziran’da yüzde 71’i nasıl çıkardıysak hep birlikte yine cumhuriyete, geleceğimize sahip çıkacağız. Memlekette fabrikalar kapandı, işsizlik arttı. Üretimin olmadığı yerde 650 milyar dolar dış borç kapanır mı?

Benim arkamda Büyükşehir Belediye Başkan Adayım var. İşsiz genç aşsız ev kalmayacak. Seferihisar’a yatırımcı gelecek. Ruhsat için gelenlerlerle işsizliği çözeceğiz.

Zeytinyağını Tunus’tan ithal ettiler. Bu hükümet yakında mandalinayı da Portekiz’den yedirirler. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla bir projemiz var. Seferihisar’ın mandalinasını İzmir Büyükşehir Belediyesi alacak. Aynı Tire Süt Kooperatifi’ndeki gibi. Ulamış Kalkınma Kooperatifi’ni harekete geçireceğiz. Ulamış deresinin ıslahını biz yapacağız. Ulamış’ta parklar yapacağız. Ulamış Seferihisar’ın gözbebeği olacak.

Ulamış artık eski Ulamış değil. Tiyatrosuyla anılan bir mahalle. Ulamışlı sanatla tanıştı, markalaştı. Ulamış’ı daha da güzelleştireceğiz. Ben bir Cumhuriyet sevdalısı olarak size söz veriyorum.

Bana adayın biri açık oturuma çıksın diyor. Yıllardın benim genel başkanım senin genel başkanını açık oturuma davet ediyor. Benim genel başkanımın karşısına çıktı mı? Ben de kendi üzerimden prim yaptırmayacağım. Bir televizyon programında konuşuluyor, benim dönemimde şu kadar yol yapıldı.İlçe girişini yapmayarak Seferihisar’ı cezalandırdınız. O yoldan kimin yol bulduğunu da iyi biliyoruz. Artık bu adayın jübile yaptırmanın zamanı geldi.