Seferihisar Emlak

AK Parti Seferihisar 6. Olağan İlçe Kongresinde genel merkezin adayı olarak tek liste ile giren Hamit Nişancı ilçe başkanı seçildi.

Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongrenin Divan Başkanlığına İzmir Milletvekili Necip Kalkan seçildi.

İlçe Başkanı Hamit Nişancı, Seferihisar’a hizmet etmek için çalıştıklarını belirterek şöyle dedi: “Ülkemizde ve ülkemiz dışındaki terör örgütlerine karşı yapılan operasyonlarda şehit olan güvenlik görevlilerimizi saygı ile anıyor yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Allah ordumuzun gücüne güç katsın, zaferler nasip etsin. Bu anlamda ülkenin birlik ve bütünlüğü için omuz omuza Ülkemizin bekası için MHP genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi de huzurlarınızda kalpten teşekkür ediyorum. Sayın Binali Yıldırım değerli abim büyüğüm 2014 seçimlerini beraber geçirdik, nerede görev verilirse orada olacağım bölgemiz adına 2019 yılında sandıkta çok daha başarılı sonuçlar çıkaracağız. İlçesine memleketine hizmet için elini uzatan Ak Partilidir. Yanındakiyle birlikte bütün sıkıntılarıyla paylaşan partilidir. Güzelbahçe ile Ürkmez arasındaki duble yolda sona geliniyor.  Adliye Sarayının da kısa sürede temelinin atılıyor  Bu büyük AK Parti hizmetlerinin yapımında emeği ve desteği olan Sayın Başbakanımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Bizler Seferihisar Teşkilatı olarak önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlere hazırız”.

Kurulda konuşma yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, ülke olarak güçlendikçe ülkeye yönelik saldırıların artmaya başladığını ifade ederek, ortak değerlerin kullanılarak ayrıştırma yapılmasına izin vermeyeceklerini belirtti.

 

Seçilen liste şu isimlerden oluştu:

Asil Adaylar

1-Hamit Nişancı

2-Reşat Kocaman

3-Yusuf Tekelioğlu

4-Mehtap Tuna

5-Emel Tartar

6-Çağatay Çağır

7-Seher Gül

8-Ender Öztürk

9-Hamdi Uğur

10-Ömer Buruk

11-İbrahim Çetiner

12-Sadullah Erdoğmuş

13-Hüseyin Korkmaz

14-Gülperi Akkaya

15-Cem Sağıroğlu

Yedek Adaylar

1-A.Alper Turan

2-Vecdi Tuncer

3-İbrahim Özoğlul

4-Cihan Günel

5-Hatice Güzeler

6-Hasan Sayarer

7-Ali Aygın

8-İlhan Akkaya

 

İl Kongre Delege Adayları

Asil Adaylar

1-Hamit Nişancı

2-Halil Çadır

3-Bekir Pakdemirli

4-Şakir Ogün Tarhan

5-Gülperi Akkaya

6-Güler Boler

7-Serkan Yoldaş

8-Davut Kesici

Yedek Adaylar

1-Tuncer Küçükkural

2-Hamdi Uğur

3-Çağatay Çağır

4-İlhan Akkaya

Son Güncelleme : 20 Nisan 2018 20:15