Seferihisar Emlak

Seferihisarlı diş teknisyeni Serdar Avcı ile Habibe Avcı çiftinin sevgili oğulları Çınar ve Çağan, Tepecik Mahallesi Halı Saha yanındaki evlerinde sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını attılar. Gol kralı Çınar ile Çağan’ın sünnet merasimi kapsamında ertesi gün de Turabiye Mahallesi, Kocatepe Caddesi’ndeki mekanda mevlit okundu.

‘’Sünnetçi amca çaldı bitiş düdüğünü. Yapacaklarmış bize sünnet düğünü. Oyuna kısa bir ara vereceğiz

Daha sonra tekrar sahalara döneceğiz, Sizler de yanımızda olursanız çok sevineceğiz’’

Dizelerinin yer aldığı davetiye ile konuklarını sünnet düğününe çağıran Çınar ve Çağan’ın anneleri Habibe, babaları Serdar, dedeleri Ahmet Elçiçek ve Recep Avcı , sünnet töreni ve mevlit sırasında konuklarıyla tek tek ilgilendiler.

Muhteşem sünnet pelerinleri ile davetlilerin arasında dolaşan Çınar ve Çağan, ‘’Okulların tatil olmasının ardından sünnet olduk… Yeni eğitim-öğretim yılına çok daha moralli gireceğiz. Bir an önce iyileşmek ve oyun oynamak için de sağlığımıza çok dikkat ediyoruz’’ dediler.aVCI

Habibe ve Serdar Avcı çocuklarının delikanlılığa attıkları ilk adım gecesinde bolca dans ettiler ve mutlu günlerine katılan konuklarıyla tüm aile bireyleri yakından ilgilendiler.

Son Güncelleme : 06 Ağustos 2019 14:25