fbpx

Aydın ve Eden’den Ürkmez esnafına ziyaret! “Süreci birlikte takip ediyoruz”

Seferihisar AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın vatandaş buluşmalarına devam ediyor...
Aydın ve Eden’den Ürkmez esnafına ziyaret! “Süreci birlikte takip ediyoruz”
Yayınlanma tarihi : 27 Mayıs 2022 11:56

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın Ürkmez esnafına bir ziyarette bulundu. Aydın’ın ziyaretine S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ahmet Eden’de eşlik etti.

“SÜRECİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Vatandaş buluşmalarına devam eden AK Partili Ahmet Aydın, Ürkmez Sanayi Sitesi yapım süreciyle ilgili bilgi vererek: “Ürkmez Sanayi Sitesi için çalışmalar planlı bir şekilde devam ediyor. Sanayi sitesi Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı için çok önemli bir ihtiyaçtı, inşallah bu projeyle esnafımız çok daha rahat bir çalışma alanına sahip olacak. S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ahmet Eden kardeşimizle birlikte süreci yakından takip ediyoruz” dedi. AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ahmet Eden kooperatif başkanlığına aday olan bir diğer isim olan İbrahim Lanlan’ı ziyaret ettiler.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ahmet Eden projenin gerçekleştirilmesi sırasında önemli görevler üstleneceklerini belirterek: “Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı’da faaliyet gösteren tüm esnaf arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı esnafı olarak biz burada dostça iş yapıyor, komşuluk ediyoruz. Diğer esnaf arkadaşlarımızla ve İbrahim kardeşimizle bu süreci el ele yürüteceğiz. Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı’da hizmet veren sanayi esnafının ihtiyaçlarını her anlamda takip edip çözümü için beraberce gayret göstereceğiz” açıklamasında bulundu.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)