fbpx

Bu yemeğe tüm vatandaşlar davetli

Bu yemeğe tüm vatandaşlar davetli
Yayınlanma tarihi : 03 Temmuz 2016 3:47

Seferihisar Belediyesi tarafından Ramazan ayının son günü olan 4 Temmuz Pazartesi gecesi ilçe meydanı Atatürk Caddesi’ne büyük bir iftar sofrası kurulacak. İlçe protokolü ve halk bu yemekte bir araya gelecek. Atatürk heykeli önünden Belediye Eski Kültür Merkezine kadar yol iki taraflı kapatılacak ve büyük bir sofra kurulacak. İlçe protokolü, siyasi partiler, dernekler, vatandaşlar hep birlikte iftar açacak ve bayramlaşacak.DSC_9875TÜM SEFERİHİSARLILAR DAVETLİ

iftar yemeğine davet eden Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde Seferihisar halkının kaynaşması ve birlik olma duygusunu yaşatmak amacıyla Atatürk Caddesi’nde büyük bir iftar sofrası kuracağız. Umuyorum ki toplumun her kesiminden vatandaşlarımız, siyasi partiler bir araya gelir, bu mübarek gecede herkese güzel bir mesaj vermeyi başarırız. Bir aydır Belediye Düğün Salonu’nda devam eden Aşevi’ni, arife gecesi Atatürk Caddesi’ne taşıyıp, hep birlikte olacağız. Tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Arife gecesi iftar yemeği 4 Temmuz Pazartesi gecesi Saat 20.48’te gerçekleşecek.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (2)
  • Mustafa KALEMDAROĞLU dedi ki:

    Yemeği Verenlerden Allah Razı Olsun. Ertesi Gün Bir gördüm ki İftar Yemeği veren şahısların Kocaman Çarşıda Afişler de isimleri… Tartı Diğer Tarafta artık.

  • Mehmet Manisalı dedi ki:

    Anladık da ” İlçe protokolü, siyasi partiler, dernekler, vatandaşlar hep birlikte iftar açacak ve bayramlaşacak” bu cümleyi anlayamadım. Bayram namazı kılınmadan bayramlaşma yapılacağına ilk kez tanık olacağız.