Seferihisar Emlak

CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Salih Turan haber merkezimize ziyarette bulundu.

Yeni Haber Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut’u ziyaret eden Başkan Solak Seferihisar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ortaklığıyla hayata geçirecekleri projeleri anlatırken “Tunç Başkanımız ve İsmail Başkanımızla birlikte el ele çok kıymetli projelere imza atacağız” ifadelerinde bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Seferihisar’ın yanında

Solak “Gerçekleştireceğimiz projeler haricinde Seferihisar’da yaşadığımız herhangi bir sorunda Büyükşehir Belediyesi bir telefon uzağımızda. Başkanımız İsmail Yetişkin geçirdiği sağlık problemlerinin ardından bu hafta itibariyle görevinin başına döndü. Yeni projelerimizi çok yakında hayata geçireceğiz” dedi.

Kocaçay projesi son aşamada

Başkan Solak ve Yönetim Kurulu üyesi Salih Turan Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut’la güncel siyasi konulardan Seferihisar’ın sorunlarına birçok konuda fikir alışverişinde bulunurken Kocaçay projesinde son aşamaya geldindiğinin müjdesini verdi.

Görüşmenin sonunda İlçe Başkanı Senem Gürer Solak ve Yönetim Kurulu üyesi Salih Turan Yeni Haber Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut’a çiçek takdim etti.

Son Güncelleme : 18 Ağustos 2020 9:50