Seferihisar Emlak

Seferihisar’ın yeni Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Kariyeri başarılarla dolu İlçe Emniyet Müdürü Yener, yaptığımız “hoşgeldin” ziyaretinde “Polisin en büyük yardımcısı halktır” demişti. İade-i ziyaretinde ise, kendi kullandığı cep telefon numarasının yayınlanmasını ve halkın kendisine istediği zaman ulaşmasını arzu ettiğini belirtti.

İlçenin yeni Emniyet Müdürü 0532 296 1636 numaralı özel telefonunu halka açarken “Bir polis müdürü telefonun numarasının halkta bulunmasından rahatsız olmaz. Tam aksine, bunu önemli sayıyorum. Vatandaşlarımız istedikleri zaman, istedikleri saatte beni arayarak sıkıntılarını söyleyebilirler. Polis, halkın en büyük destekçisidir. Bu ilçede huzurun devam etmesi, insanların daha kaliteli yaşamaları için, her türlü çalışmalar yapılmaktadır. Seferihisar halkı bilsin ki; polis teşkilatı halkla bir bütündür.” dedi.

Murat Yener, uzun süre Pakistan polisini eğiterek görevlilere ders verdi. Pakistan polis teşkilatının mesleği öğrenmelerine ve gelişmelerine büyük katkılar veren Yener, Seferihisar‘ın Emniyet Müdürü olarak halkla daha huzurlu bir ilçe için çalışacaklarını belirtti.