Seferihisar Emlak

Yıllardır Seferihisar’da hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren ve doğal yöntemlerle besicilik yapan Ballılar ailesi, şimdi de lezzetli etlerini ve güvenilir süt ürünlerini, birinci elden tüketiciye ulaştırmak için Ballılar Et ve Süt Ürünleri marketi hizmete açtı.

Sevgi Yolu’nda Anı Evi’nin yanında hizmete giren mağazada, et ve süt ürünlerini en taze haliyle Seferihisarlılara ulaştıracaklarını kaydeden Süleyman Ballı ve oğulları, günden güne büyüyen Seferihisar’a hizmet etmekten onur duyduklarını söylediler.

Çok sayıda meclis üyesi ve vatandaşın katıldığı açılışta kurdeleyi kesen Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin; “Böylesine güzel ve büyük mekânların açılışlarında çok büyük heyecan duyuyorum. Süleyman Ballı, oğulları ve ailesi çok yakın aile dostumdur. Seferihisar’ımızın değerli aileleridir. Mekânlarını gezdim, gerçekten Seferihisar’ımıza yakışacak bir mekân yaratmışlar. Bir kez daha onlara teşekkür ediyorum. Bol kazançlı bol müşterili bir mekân olsun. Her şey için teşekkür ederim. Şimdiden tebriklerini sunuyorum” dedi