fbpx

Fatih Portakal söyleşi için Seferihisar’a geliyor

Fatih Portakal söyleşi için Seferihisar’a geliyor
Yayınlanma tarihi : 27 Şubat 2014 2:52 - Güncellenme tarihi : 01 Eylül 2015 3:00

Fox Tv’nin Ana Haber Bülteni spikeri, cesur gazeteci Fatih Portakal, 1 Mart Cumartesi saat 13.30’da Seferihisar Belediyesi Kültür Merkezinde sevenleriyle buluşacak

Türkiye’nin son dönemde yetiştirdiği en cesur, en onurlu gazeteci ve haber spikerlerinden Fatih Portakal, önümüzdeki cumartesi günü katılacağı söyleşide Seferihisar ve Yarımada halkıyla buluşacak

Objektif haberciliği ile omurgasız yayın kuruluşlarından ayrılan Fox Tv’nin Ana Haber Bülteni spikeri, cesur gazeteci Fatih Portakal, Seferihisar Belediyesi’nin davetlisi olarak 1 Mart Cumartesi günü geleceği Seferihisar’da söyleşiye katılacak. Fatih Portakal’ın saat 13.30’da başlayacak söyleşisi Yeni Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Portakal, demokrasi ve medya konulu söyleşisinde çeşitli güncel konulara da değinirken her fırsatta sevgisini dile getirdiği Seferihisarlılarla sohbet etme şansı da bulacak.

KEYİFLİ GEÇECEK

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye’nin son dönemde adından en çok söz ettiren ve tam bir Seferihisar aşığı olan Fatih Portakal’la Seferihisarlıları buluşturmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, tüm Seferihisarlıları çok keyifli geçeceğini düşündüğü söyleşiye katılmaya davet etti. Söyleşinin ücretsiz olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz yıl FOX Tv’de ‘’Fatih Portakal ile çalar saat” programını sunan cesur spiker,  bu yıl saat 19.00’daki FOX Tv’nin ana haberlerinde izleyici karşısına çıkıyor.
Kaynak:

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)