Seferihisar Emlak

Türkiye’yi ele geçirdiği, geç anlaşılan FETÖ yapılanması, binlerce insanı mağdur etti. Onlardan ikisi, Seferihisar.com ve  Yeni Haber gazete Yazarı Koray Acaroğlu ve yayın organlarımızın imtiyaz sahibi Fatma Berrin Karabulut…

Yazarımız Koray Acaroğlu 2011 yılında herkesin dinini içinde yaşaması gerektiğini anlatan güzel bir yazı kaleme almıştı…

Din adamı geçinen FETO ve onun gibilerin dinimiz ile büyük çelişkilerini ortaya koyan bu haber, elbette FETO’nun hoşuna gitmemişti…

Alışılageldiği gibi bu yazı, FETO’ya methiyeler dizmiyor, üstelik bu tür adamlara gerek olmadığını savunuyordu…  FETO kızmış, köpürmüştü…

Hemen, İstanbul‘daki avukatı aracılığı ile dava açmış, sadece yazıyı yazanın değil, imtiyaz sahibi Fatma Karabulut’un da cezalandırılmasını istemişti…

Adliyeye talimatlar elbette ki şikayet dilekçesinden önce ulaşmıştı. Cumhuriyet Savcılığı tamamen gerçekleri anlatan ve basın özgürlüğü sınırlarında kalan bu yazı için derhal yazarımız Koray Acaroğlu‘na ve yayın organlarımızın imtiyaz sahibine dava açmıştı…

Dava da kısa sürede sonuçlanmış, yazarımız ve İmtiyaz sahibimiz 3’er ay hapse mahkum edilmişti…

BU BİR İLK DEĞİLDİ…

Binlerce basın mensubu ve aydın, FETO‘nun talimatıyla hapislere atılmış, yıllar süren bir mağduriyetin baş rol oyuncuları olmuşlardı…

Seferihisar Haber, vartayı ucuz atlatanlardan…

Ve işte FETO‘nun şikayet ederek yazarını ve yazıyı yayınlatan gazetenin imtiyaz sahibini mahkum ettirdiği o yazı…

Okuyun ve ne kadar doğru tespitler olduğunu siz de görün…

Yazıyı yayınlıyoruz…

Bakalım FETO bir kez daha dava açıp, bizim hakkımızda suç duyurusunda bulunacak mı?

Elbette hayır! Çünkü bizi mahkum etmesini emredeceği kimse kalmadı…DSC_0235

VE İŞTE O YAZI!

Yüce dinimiz ‘’OKU’’ emriyle başlar.
Bugün ortalıktaki Fethullahçılardan kaç kişi Kur’an-ı Kerim’i başından sonuna (kendi diliyle, anlayarak) doğru dürüst okumuştur acaba?

Neden dinimizde aracı bir kuruma gerek olmadığı halde, birilerinin anlatması daha kolay gelir?

Herkes dinini okuyarak, kendisi öğrenip, ibadetini yerine getirebileceği halde, neden kimse okuma ve anlama zahmetine katlanmaz?

Neden birilerinin peşine düşüp aldatılmayı tercih eder?

Dinini okuyup öğrenmek bu kadar zor mudur ki satılmış, şerefsiz Amerikan uşakları bu ülkede 1 numaralı din bilgini sıfatına kavuşuverir?

Cumhuriyetin ilk yıllarındaki İngiliz İşbirlikçisi Kürt Teali Cemiyeti’nin en önde gelen isimlerinden Said-i Nursi (Said-i Kürdi)’nin reklamını yapmak için FETO güdümünde yaptırılan bir film var.

Bu filmde Atatürk’e açıkça hakaret edilmektedir.

Hiç utanmadan, sıkılmadan bu topraklarda dinimizin özgürce yaşanabilmesini sağlayan bu büyük adama yapılan bu hakaret, affı mümkün olmayan bir davranıştır.

Atatürk olmasaydı bu filmi yapan şahıslar (adam diyemiyorum çünkü asla adam değiller) bu topraklarda acaba ezan sesi duyabilecekler miydi?

Atatürk ve İsmet İnönü bu ülkede kimin ibadet etmesine engel olmuş acaba?

Atatürk değil midir herkes dinini anlasın diye, şeyhlerin peşine düşmesin diye Elmalılı Hamdi Yazır’a Kur’an-ı Kerim’in Türkçe mealini hazırlattıran?

O kahramanlar olmasaydı bugün bu topraklarda Yunan bayrağı dalgalanıyor olmayacak mıydı?

Said-i Kürdi’nin ‘’Birader-i Azamım’’ dediği Şeyh Sait (İngiliz işbirliği ile Şeyh Sait ayaklanmasını çıkarıp Musul ve Kerkük’ü kaybetmemize yol açan hain), ‘’Bir Türk’ü öldürmek yetmiş gâvuru öldürmekten daha hayırlıdır’’ diyecek kadar azılı bir Türk düşmanıdır.

Bu haine ‘’Kardeşim’’ diyen Kürt Sait, sözüm ona bu filmde Türk dostu gibi lanse edilmiş.

Ayrıca Ata’nın yardım isteğini(!!!?) karşısında bacak bacak üstüne atıp ‘’Paşa Paşa!’’ diye posta koyarak reddetmiş!!!

Böyle aptalca bir iddia ile Ata’yı aşağılamaya cesaret etmek bugün karşı devrimin geldiği düzeyi göstermesi açısından bence ibret vericidir.

Peki, acaba neden dincilerin çok sevdiği Abdülhamit Han’ın bu adamı tımarhaneye attırdığından bahsedilmiyor?

Dinimize göre Allah’ın emirlerini anlayabilmek için bir papaza ya da bir ‘’Hoca efendi’ye’’ gerek var mıdır? Okuyan ve okuduğunu anlayacak kadar bir zekâya sahip normal bir insan pekâlâ çok iyi bir Müslüman olabilecekken neden bazıları Amerika’nın kucağında serpilip beslenen, büyüyen ve Amerika’nın İslam’a büyük bir hizmeti olarak Türkiye’ye pazarlanan FETO’nun peşinden gitmeyi Müslümanlık zanneder?

Amerika Müslüman âlemini çok seviyor idiyse Irak’ta öldürülen, ırzına geçilen, dipçiklerle öldürülen, kucağında bebeğiyle kurşuna dizilen Müslümanlar neydi?

ONLAR İNSAN DEĞİL MİYDİ?

Hayvanı bile o şekilde öldürmek manyaklık iken Amerikan askeri bu katliamı Irak’ta yapmadı mı? İşin içine petrol girdiği zaman akan sular duruyor tabi. Sadece ama sadece kendi çıkarını düşünen ve aslında şaşılacak bir yanı da olmayan bu davranışı bu devlet daha önce birçok yerde sergilemiştir. Kendi topraklarını bile Kızılderililerden gasp ederek kurmamış mıdır bu devleti?
Peki, şimdi bu Amerika’nın kafasına saksı mı düştü ki bir yanda Irak’ta Müslüman katliamı yaparken, İsrail bu yanda Müslüman katliamı yaparken, diğer taraftan Müslüman âlemine büyük katkı sağlayacak(!!!) olan büyük din bilgini FETO’su bağrında besleyip büyütmektedir?

Salya sümük ağlamaktan ve Amerika’ya iyi hizmet etmekten başka ne marifeti vardır FETO’nun?

Amerika’nın çıkarlarına ters gelecek bir davranış sergilediği anda 1 dakika yaşatırlar mı bu adamı sizce?

Pensylvania’da 100’lerce dönüm çiftlikte sefa sürdürür müydü Amerika sizce bu adama?
Mustafa Kemal Atatürk gibi bir deha sayesinde bugün bu topraklarda huzur içinde ibadet edip yaşamını sürdürdüğü halde utanmadan ona dil uzatanlara çok bilinen Neyzen Tevfik’in şu dizeleriyle cevap vermek istiyorum.

Ne ararsın Tanrı ile aramda,
Sen kimsin ki orucumu sorarsın?
Hakikaten gözün yoksa haramda
Başı açığa neden türban sorarsın?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne,
Yoksa sana bir zararı, içerim.
İkimiz de gelsek kıldan köprüye,
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.

Esir iken mümkün müdür ibadet,
Yatıp kalkıp Atatürk’e dua et…
Senin gibi dürzülerin yüzünden,
Dininden de soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hali sakın unutma,
Atatürk’e dil uzatma sebepsiz.

SEN ANANDAN YİNE ÇIKARDIN AMMA !!!
BABAN KİMDİ BİLEMEZDİN ŞEREFSİZ…

 

DSC_0258VE İŞTE CUMHURİYE SAVCILIĞININ İDDİANAMESİ! ve ÜÇER AY CEZA ALDIKLARI İDDİANAME VE MAHKEME KARARI!

 IMG_2641 - Kopya

IMG_2642 - Kopya
VE İŞTE MAHKEME KARARI!

IMG_2645IMG_2644IMG_2643