Seferihisar Emlak

Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut hastalığı dolayısıyla ertelediği ziyaretlerine Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar İlçe Başkanlığı’ndan devam ediyor.

Karabulut CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak’ı ziyaret etti.

Seçimlere hazırız”

Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut’a nazik ziyareti için teşekkür eden Solak konuşmaya, yarın seçimler olacak gibi büyük bir özveriyle çalıştıklarının altını çizerek başladı.

Ekipler sahada

Özellikle gençlik ve kadın kollarının kıymetli çalışmalarda bulunduğunun altını çizen Solak “Ekiplerimiz Seferihisar için her zaman sahada. Köylerimizi yalnız bırakmıyoruz. Seferihisar için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Büyükşehir ve Seferihisar Belediyesi ile ortak projeler yürütüyoruz

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Seferihisar Belediyesi işbirliğiyle yürüttükleri projelerde önemli ivme kazandıklarını belirten Senem Gürer SolakSeferihisar için Seferihisar’da yaşanan sorunlara yönelik Seferihisar Belediyesi ile birlikte ortak akıl platformunda düzenli toplantılar gerçekleştiriyoruz. Hayata geçireceğimiz ciddi proje hazırlıkları içindeyiz. Seferihisar için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Samimi sohbeti ve sıcak karşılaması için CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak’a teşekkür eden Karabulut “Bizde Seferihisar’ı ileriye götürecek her proje ve çalışmada yanınızdayız. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.