Seferihisar Emlak

AK Parti İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, Seferihisar’da partililerle biraraya geldi.

İl Teşkilatıyla birlikte Seferihisar’a gelen Hotar’ı, AK Parti İlçe Başkanı Hamit Nişancı karşıladı.

TEOS Marina’daki Pierre One Restoran’da kahvaltıda biraraya gelen heyet, seçim stratejilerini masaya yatırırken, STK temsilcilerine de Neden Evet’i anlattılar.

İlçe Başkanı Nişancı STK temsilcilerine seslenirken, “Amacımız İzmir’de hizmetsizliği bir adım da olsa yenebilmek. Seferihisar’da yat limanının başına ne geliyorsa, İzmir kanal projesinin de başına bu istemezükçüler yüzünden geliyor. Bakanlarımızın Avrupa’da başına gelenlere cevabı 16 Nisan’da halk verecek. 16 Nisan bu ülke için, İzmir için yeni ufukların başlangıcı olacak” dedi. Nişancı Başkan Tunç Soyer’e de konuşmasında yüklenirken, “Sayın Başkan ‘cambaza bak’ oyunu oynuyor. Kendi otelini referandum gündeminin içinde satışa çıkarıyor. Gözümüz üzerinde, Seferihisar’ın malını peşkeş çektirmeyeceğiz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Hotar ise “Ülkemizi güzelliklere hep beraber götüreceğiz. Tüm Türkiye hepimiz aynı gemideyiz, görüşlerimiz farklı olabilir ama hepimiz memleketimize sahip çıkmak için uğraşıyoruz. Herbir maddeyi tek tek incelerseniz 18 maddenin bazılarını beğenmeyebilirsiniz. Yüzde yüz memnuniyet hiçbiryerde yok. Teraziye koyarsanız beğeniler fazla kalır. Bu maddeler istikrar ve güveni daha da güçlendirecek. Ülkemiz hız kazanacak. Bu maddelerde ortalıkta dolaşan yalan yanlış bilgiler yok. Cumhurbaşkanına 2 dönem seçme süresi getiriliyor. Cumhurbaşkanını da, Meclisi de halk seçiyor. Yasama, yürütme, yargı halk iradesine giriyor. Muhalefet, yalan yanlış herşeye muhalafet. Ülkemiz Cumhurbaşkanı ve Başbakan arasındaki çekişmelerden büyük krizler gördü. Bu sistemde 10 yılda bir darbe, e-muhtıralar gördük. Biz bu ülkede vesayet istemiyoruz. Borç için İMF’nın kapısında beklemek istemiyoruz. Biz artık borç verir hale geldik. Dağdaki eli kanlı katil ‘hayır’ videosu çekiyorsa düşünmek lazım” dedi.

Haber / Fotoğraf: Fatih Karabulut