fbpx

İnce’den Seferihisar’da önemli mesajlar: Topu hep taca atıyorlar

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Özdere'de partililerle buluştu.
İnce’den Seferihisar’da önemli mesajlar: Topu hep taca atıyorlar
Yayınlanma tarihi : 11 Ağustos 2022 12:28

Burada açıklamada bulunan Muharrem İnce: “Altılı masadan biri çıkıp da ‘ben yenerim bu Erdoğan’ı’ diyemiyor. Hepsi kıvırıyor. Birisi çıkıp da ‘ben yenerim arkadaş bunu’ diyemiyor. Topu hep taca atıyorlar.” dedi.

“YÜREK VE ÖZGÜVEN İŞİ”

Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada: “Benim size sözüm olsun. Birinci turda gönlümüzden, kalbimizden yüreğimizden, aklımızdan kim geçiyorsa oyumuzu ona vereceğiz. İkinci turda da Erdoğan’ın karşısındakine bakacağız. Altılı masadan biri çıkıp da ‘ben yenerim bu Erdoğan’ı’ diyemiyor. Hepsi kıvırıyor. Birisi çıkıp da ‘ben yenerim arkadaş bunu’ diyemiyor. Topu hep taca atıyorlar. Ben de diyorum ki, bu iş önce yürek işi önce özgüven işi” ifadelerini kullandı.

“BENİM AFİŞLERİMİ ASMIYORLAR”

Özdere’den sonra Seferihisar Sığacık Mahallesi’ne geçen İnce Cumhurbaşkanı adayı olduğu süreçle ilgili iddialarda bulunarak: “Seçim bitmiş bekliyorum, bana sonuç verecekler diye. 170 trilyon para kasada duruyor. Niye harcamıyorsunuz? Kazansın diye uğraşmıyorlar ki. Aday yapalım kaybetsin diye uğraşıyorlar. 4 senedir kan kustum, kızılcık şerbeti içtim dedim. Cumhurbaşkanı adayı benim. Benim afişlerimi asmıyorlar. Parti genel başkanının afişini asıyorlar” dedi.

 

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)