Seferihisar Emlak

HABER MERKEZİ – Seferihisar Belediyesi’nde yüzler gülüyor. Geçtiğimiz aylarda tüm vergi borçlarını sıfırlayan belediye, personelin geçmişe yönelik maaşlarını da ödedi. Konu ile ilgili konuşan Yetişkin, Seferihisar Belediyesi’nin sürdürülebilir bir ekonomiye sahip olduğunun altını çizerek “Sürdürülebilir mali yönetim ciddi bir mali disiplin gerektirir. Öz kaynaklarımız ile hizmet kalitemizi arttırmaya ve mali disiplini sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

PERSONEL MUTLU

DİSK Genel-İş Sendikası İzmir 4 No’lu Şube Başkanı Aydın Tekin ise Seferihisar Belediyesi’nin mali sıkıntılarını hatırlatarak “İsmail Başkanla sürekli iletişim halindeyiz. Geçen iki yıllık süreçte örneğine az rastlanır bir çalışmaya şahit olduk. Neticede bu zorlu sürecin başarıyla atlatılmasına çok sevindik.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Sendika Baş Temsilcisi Özcan Aşkın ve Murat Karakuyu’nun belediye ile sendika arasında kilit rol oynadığına dikkat çeken Tekin şöyle konuştu; “İsmail Başkan’a şeffaf belediyeciliği için teşekkürü borç biliriz. Ne zaman görüşsek bizi hep samimiyetle ve doğrulukla cevapladı. Bu zorlu süreçte hiçbir personeli ayırmadan, bırakmadan korudu. Hepimize hayırlı olsun.”