fbpx

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı açıldı

İYİ Parti İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi...
İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı açıldı
Yayınlanma tarihi : 03 Haziran 2022 5:42

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreninde İlçe Başkanı Kürşad Cebeci, İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu birer konuşma yaptılar.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci yaptığı açılış konuşmasında: “Açılışımıza hoşgeldiniz. Hep birlikte güçlü Türkiye hayalimizi gerçekleştireceğiz. Artık hiçbirşey eskisi olmayacak. Bugün bir kıvılcım olarak başlayan mücadelemiz ateşe dönüştü. Bu mücadele için hiç yorulmadan ve inançla çalışacağız. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ise hiç bir zaman ayrılmayacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi başaracağız” dedi.

“TERBİYESİ MÜMKÜN OLMAYAN İNSANLAR VAR”

İYİ Parti İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gezi eylemcilerine ilişkin kullandığı ifadeleri eleştirerek: “Terbiyesi mümkün olmayan insanlar var. Gezi olaylarını bahane edilerek kadınlar için hoş olmayan ifadeler kullanıldı. Bu iş ananı alda git dedikten sonra başladı. Sayın Cumhurbaşkanı bu lafları ediyor. Fakat Recep Tayyip Erdoğan olarak söylediklerine karşı cevap verdiğimizde Cumhurbaşkanına hareket etmekle yargılanıyoruz. Ağzına biber sürsenizde çare yok. Bunları sandıkta tepe taklak edeceksiniz. Siyasetin terbiyesi gerçekten önemli. Bütün bunları sarf eden insanın Cumhurbaşkanlığı makamında olması bizim üzüntümüzdür. Bu kadar hareketin karşısında saygımızı korumamızda çok zor oluyor. Fakat biz onlara ahlak dersi vermeye devam edceğiz. Toplumda zedelenmemiş hiç bir kurum kalmadı. Bunlar uğurlandıktan sonra Türkiye’de taşlar yerine oturacak. 20 yıllık tahribatın üzerinden geleceğiz” dedi.

İstiklal Marşı ile başlayan açılış töreni halk oyunlarıyla devam etti. Ardından ilçe başkanlığı binasının kurdelesi Tire Belediye Başkanı Atakan Duran ve Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’in katılımıyla kesildi.

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci göre geldiği günden bu yana 237 yeni kazandırdıklarını açıkladı.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)