Seferihisar Emlak

Yılların eskitemediği prestijli Beyaz Eşya üreticisi Arçelik, müşteri beklentilerine tam olarak karşılık vermek için çağın gereğine uygun elektronik ev ürünleri imal etmeyi sürdürüyor. Bu süreçte teknolojinin bütün nimetlerinden sonuna kadar faydalanan Arçelik markası bir evin ihtiyacı olan bütün elektronik cihazları müşteri kullanımına sunuyor. Aynı istikrarlı çalışmaları ile yurt dışında da temsilcilik kadrosunu oluşturan şirket, bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu süreçte teknik servis hizmetlerini de başarılı bir şekilde yürütmeye kararlı olan marka, Türkiye’nin her bölgesinde işini sağlam yapan kadrolar ile çalışıyor. Beklenmedik Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinin arızası durumunda izmir arçelik özel servisleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

İster garanti kapsamında olsun ister olmasın arıza veren ürünleriniz uzman kadromuz sayesinde kısa sürede tamir edilir. Onarılan ürünler için hem işçiliğe hemde malzemeye garanti veren kadromuz, size bir telefon kadar yakındır. Orijinal yedek malzeme desteği sunan ve teknik ekipman bakımından eksiksiz olan İzmir Arçelik Servislerine gönül rahatlığı ile bozulan cihazları teslim edebilirsiniz. Tek bir ürün ve modelile sınırlı kalmayan güvenilir teknik desteğimiz Arçelik markasına ait klima, kombi, şofben ve termosifon modellerini de içeriyor. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile aralıksız hizmet veren ekiplere ulaşmak için teknicservis.com sitesine giriş yapmanız yeterlidir.

Sağlam ve garantili işçilik hizmeti sunarak güvenin adresi olan İzmir Arçelik Servisleri bunun yanı sıra ürünleriniz için düzenli bakım hizmeti de sunmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde önemli olan klima bakımlarını mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz. Hem sizin hemde aile bireylerinin sağlığı için düzenli bakım hizmeti sunan ekibimiz, gezici servis aracı ile verilen adrese gelerek çalışmasına başlar. Arıza ve bakım hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz an bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

Arçelik İzmir Servis Noktaları

Arçelik servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Son Güncelleme : 23 Eylül 2018 14:16