fbpx

İzmir tarihinin en büyük yatırımı! Seferihisar’dan servisler kalkacak

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olan Buca Metrosunun temel atma törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılacak.
İzmir tarihinin en büyük yatırımı! Seferihisar’dan servisler kalkacak
Yayınlanma tarihi : 10 Şubat 2022 12:19

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olan Buca Metrosunun temel atma törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılacak. Şirinyer Buca’da gerçekleşecek olan törene Seferihisar’dan da partililer ve vatandaşlar katılacak.

CHP Seferihisar İlçe Örgütü İzmir tarihinin en büyük yatırımının törenine katılmak isteyenlere bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruda vatandaşlara servislerden yer ayırtmalarıricasında bulunuldu. Servisler Seferihisar Pazar Yeri Arkası Büyük Otoparkın oradan 14 Şubat 2022 Pazartesi günü saat: 14:00’te kalkacak. Servislerde yer ayırtmak için vatandaşların  10 Şubat Perşembe saat :21:00‘a kadar 0 (555) 887 41 44 nolu telefonu aramaları gerekiyor.

İŞTE O DUYURU:

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla, Büyükşehir Belediyemizin gerçekleştireceği ve İzmir tarihinin en büyük yatırımı olan Buca Metrosu Temel Atma Töreni’nde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.Servislerimizde yer ayırtmak için 10 Şubat Perşembe saat :21:00 a kadar 0 (555) 887 41 44 no’lu telefonunuzdan bize ulaşabilirsiniz.

TARİH: 14 Şubat 2022 Pazartesi

Seferihisar Servis SAAT: 14:00

Servis Kalkış Noktası: Seferihisar Pazar Yeri arkası Büyük Otopark.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (1)
  • Emel Danışman dedi ki:

    aa hiç gerek yok. 10 dk da bir kalakcak sözü verilip saat başı kalkan bit kadar otobüslerle ayakta gitsinler bi zahmet. kendi partileri nasılsa.