DOLAR

32,8183$% -0.25

EURO

35,7003% -0.57

STERLİN

42,4497£% -0.33

GRAM ALTIN

2.539,97%0,21

ÇEYREK ALTIN

4.173,00%0,17

BİTCOİN

2158992฿%-3.40637

a

İzmir Valiliği ve Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen projeler değerlendirildi

İzmir Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu ile Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde geliştirilen projelerin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İzmir Valiliği ve Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen projeler değerlendirildi
0

BEĞENDİM

İzmir Valiliği ve Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen projeler değerlendirildi

İzmir Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu ile Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde geliştirilen projelerin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan projelerin sadece sunumlarla sınırlı kalmayıp, öğrencilerin birebir katılımıyla hayata geçirilerek anlam ifade edildiği kaydedildi.

‘Projelerimiz kararlılıkla devam edecek’

Toplantıda, hayata geçirilen projelerin sadece gerçekleştirilmesi değil, aynı zamanda sürdürülebilirliklerinin sağlanması açısından da önem arz ettiği vurgulandı. Projelerimizi proje çöplüğüne dönüştürmek istemiyoruz diyen Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi Koç, “Küresel karanlığı küresel aydınlığa çevirmeliyiz” ifadesiyle projelerin önemine dikkat çekti. Koç, “Programlarla projeleri karıştırmamalıyız. Programlarda, kişilik ve karakter yoktur, projelerde ise tamamen kişi, mekan ve dönütlerle ilerler. Yaptığımız bütün projelerde dikkatli bir şekilde ilerliyoruz. Biz Seferihisar İlçe Milli Eğitim olarak, kendi projelerimizi proje çöplüğüne dönüştürmek istemiyoruz. İyiliği, güzelliği ve insani değerleri hareket noktamız olarak benimsiyoruz. Projelerin önemi bundan sonraki dünyada daha da artacak. Emeği geçen proje ekiplerine, görevli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Valiliğe, çalışma ekibimize, öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Projelerimiz kararlılıkla devam edecek” şeklinde konuştu.

Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinatörü Dinç Sarayköylü ise, Seferihisar’da hayata geçirilen projeler hakkında sunum yaptı. Sarayköylü, kurumlarla yapılan toplantılar sonucunda, AB fonlarıyla güçlü projeler geliştirildiğini belirtti. Sarayköylü, “Sadece Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden akademik ve okul eğitimi alanında projeler akla geliyordu. Yaptığımız iş birlikleri sayesinde uluslararası alanda da söz sahibi olduk” dedi.

Seferihisar Akarca’daki Lebedos Otel’de gerçekleştirilen projeler ve iş birlikleri değerlendirme toplantısına, Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi Koç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Türkoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Abdülkadir Şimşek, Seferihisar Atatürk Halk Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Mehmet Ali Noyan, İzmir Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu Eurodesk İrtibat Kişisi, AB Uzmanı Zerrin Şimşek, AB Uzmanı Ebru Çakmak Özcan, AB Uzmanı Serkan Kurtuluş, Seferihisar Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Bülent Balcıoğlu, Seferihisar Tapu Müdürü Lokman Bayraktar, Seferihisar Kent Konseyi Başkanı Sevil Ege ve konsey üyeleri, okul müdürleri ve öğretmenler katılım sağladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.