DOLAR

32,5183$% -0.1

EURO

34,7972% -0.21

STERLİN

40,4703£% -0.13

GRAM ALTIN

2.419,97%-0,40

ÇEYREK ALTIN

4.059,00%-1,04

BİTCOİN

2159501฿%0.15369

İzmir PARÇALI AZ BULUTLU 26°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İzmir’in CHP, İYİ Parti, AK Parti adayları belli oldu

İzmir’in CHP, İYİ Parti, AK Parti adayları belli oldu
0

BEĞENDİM

İşte partilerin kesinleşmiş adayları:

İYİ Parti:

BİRİNCİ BÖLGE:

1-Müsavvat Dervişoğlu

2-Yıldırım Ulupınar

3- Mehmet Tezkan

4-Çiğdem Özer

5-Osman Ertürk Özel

6- Osman Varol

7-Bülent Kırılmaz

8-Serap Özökten

9-Ülkü Doğan

10-Hüseyin Hakan Işık

11-Burcu Bostancıoğlu

12-İbrahim Dönertaş

13-Kadir Gürer

14-Gizem Albaş

 

İKİNCİ BÖLGE:

1-Aytun Çıray

2-Mustafa Kerpişci

3-Şengül Haplemitoğlu

4-Hüsmen Kırkpınar

5-Beyice Yıldız Ünsal

6-Metin Dökmeciler

7-Anıl Serek

8-Nadir Gergin

9-İlker Gül

10-Salih Atakan Duran

11-Hayri Köseoğlu

12-Ülkü Doğan

13-Murat Cem Özdemir

14-Pelin Yetkin Yazıcı

 

CHP:

İZMİR 1. BÖLGE

1-TUNCAY ÖZKAN

2-MURAT BAKAN

3-ÖZCAN PURÇU

4-KANİ BEKO

5-MEHMET ALİ ÇELEBİ

6-TACETTİN BAYIR

7-EDNAN ARSLAN

8-SEFER İPEKLİ

9-KAZIM UMDULAR

10-NİLAY KÖKKILINÇ

11-EZGİ DENİZ URUNGA

12-DEVRİM BARIŞ ÇELİK

13-ZEKİYE SEDA SÖNMEZ

14-ŞENER AKDEMİR

 

İZMİR 2. BÖLGE

1-KEMAL KILIÇDAROĞLU

2-AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ

3-KAMİL OKYAY SINDIR

4-ATİLA SERTEL

5-SEVDA ERDAN KILIÇ

6-MAHİR POLAT

7-BEDRİ SERTER

8İDRİS YAVUZYILMAZ

9-ALİ ENGİN

10-SALİH ÖZÇİFÇİ

11-MEHMET BİRLİK

12-ONUR KADİR ERYÜCE

13-HATİCE ZEYBEK

14-EBRU OKAY

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.