fbpx

Kocaman: Adayımız belli değil

Kocaman: Adayımız belli değil
Yayınlanma tarihi : 02 Ocak 2014 3:41 - Güncellenme tarihi : 02 Eylül 2015 3:44

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Reşat Kocaman Ak Parti Seferihisar Belediye Başkan Adaylığı tartışmalarına son noktayı koydu.

Adaylık konusunda kesinleşmiş bir isim olmadığını kaydeden Kocaman ” Son günlerde Seferihisar’da partimizin başkan adayının kesinleştiği yönünde bir takım duyumlar alıyoruz. Hiçbir kimsenin kendini aday ilan etme yetkisi yoktur ve bu davranış partimizin kurumsal kimliğine saygısızlıktır.

Siyasi bir takım görüşmelerin seçim sürecinde yapılıyor olması gayet doğaldır. Buralardan farklı anlamlar çıkarmak yanlıştır. Partimiz kurumsal yapısı içerisinde günü geldiğinde resmi ağızlardan açıklama yapacağı herkesin malumudur.

Resmi açıklama Ocak ayı içerisinde yapılacak olup adayımız belirlenecektir. Teşkilatımızdan resmi bir açıklama yapılmadığı müddetçe bu tarz duyum ve haberlere itibar edilmemesini rica ederiz’ dedi.

Diğer yandan konuya ilişkin Ak Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay twitter üzerinden bir mesaj yayınladı. Akay mesajında “İzmir’in hiçbir ilçesinde kesinleşmiş belediye başkan adayımız bulunmamaktadır.Aday belirleme çalışmaları devam etmektedir” dedi.

eom69K

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)