Seferihisar Emlak

Seferihisar’da gündemi değiştirecek istifa haberi akşam saatlerinde geldi…

Türkiye 24 Haziran’daki seçime odaklanırken YSK’nın açıkladığı son istifa tarihi 26 Nisan öncesi Seferihisar’dan aday çıktı.

Seferihisar AK Parti İlçe Başkanı Nişancı vekil adaylığı için istifa kararı aldı. 6 Nisan’daki ilçe kongresinde yeniden İlçe Başkanı seçilen Nişancı, milletvekili adaylığı için istifa kararı aldı.

Yeni Haber Gazetesi’ne açıklama yapan Nişancı, “ Parti büyükleri tarafından kararım uygun görüldü. Elimden gelenin en iyisin yapacağım. İlçe başkanlığı sürecinde seçim gündemi olmadığı için devam ettim. 10 yıl belediye başkanlığı yaptım. 2 dönem ilçe başkanlığı yaptım. Vekillik nasip olursa Yarımada’ya büyük katkım olur. İl Başkanımız kararımı uygun gördü. Bu önemliydi. Gerekli müracaatları yapacağız. Tecrübeli bir isimim. Faydalı olacağımı düşünüyorum” dedi.

YENİ HABER GAZETESİ DÜN ÇAĞRI YAPMIŞTI!

2018 yılı Haziran ayında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde, Seferihisar olarak meclise girmek istiyoruz. Genel Merkezlerin Ankara’dan gönderdiği dayatma adaylara oy vermek istemiyoruz. Bizim seçeceğimiz milletvekilinin kim olacağına biz karar verelim istiyoruz” diyerek çağrı yaptığımız haber olumlu tepkiler almıştı. Nişancı‘ya vekillik yolunda başarılar diliyoruz.