Seferihisar Emlak

Saadet Partisi Seferihisar İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Tanışma ve Kaynaşma Yemeği, Seferihisar Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Organizasyonunu ilçe yönetimi ile Anadolu Gençlik Derneği üyesi gençlerin üstlendiği yemeğe il ve ilçe yöneticileri, partililer, davetliler ve Milli Görüş sevdalıları katıldı.

Önümüzdeki Haziran ayında gerçekleştirilecek milletvekili seçimi öncesinde Milli Görüş tabanını kucaklamayı ve harekete geçirmeyi amaçlayan yemeğin açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ramazan Çakır yaptı. Çakır, yerel seçimler sürecindeki çalışmaları ile ilçede Milli Görüş heyecanı yaşandığını ve merhum Genel Başkan Necmettin Erbakan’ın başlatığı yolda kararlılıkla yüründüğünü kaydetti.

‘’DİMDİK AYAKTAYIZ’’

İlçe Başkanı Ramazan Çakır’dan sonra kürsüye gelen İl Başkan Yardımcısı Mustafa Erduran, Milli Görüş’ün doğuşunu, gelişmesini ve 28 Şubat sürecinde uğradığı haksızlıkları anlattı. Milli Görüş’ü savunan Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partilerinin Batıya teslimiyetin sonucu olarak kapatıldığını, ancak Milli Görüş kadrolarının yılmadığını ve bugün Saadet Partisi çatısı altında mücadeleyi sürdürdüğünü kardeden Erduran, dünyanın hiçbir yerinde, hiçbir siaysi görüşün Milli Görüş’e reva görülen baskı ile karşılaşmadığını, buna rağmen Allah’ın yardımı ile dimdik ayakta olduklarını ifade etti.

AKP iktidarı dönemindeki yanlışlıklara karşı çıktıklarını belirten İl Başkan Yardımcısı, AKP’nin sosyal ve ekonomik konularda başarısız olduğunu, son 12 yılda fuhuşun, işsizliğin, borçların arttığını öne sürdü.Erduran ticaret, sanayi, eğitim ve bankacılık başta olmak üzere hiçbir alanda milli menfeatleri gözeten siyaset izlenmediğini söyledi.

CHP ve MHP’nin de Batı’nın güdümünde olduğunu BOP’un eşbaşkanı olarak davrandıklarını öne süren Erduran, milleti ayağa kalkmaya davet ederek, ‘Mazlum ayağa kalkmadan zalim diz çökmez’’ dedi.

Son Güncelleme : 09 Haziran 2019 10:45