Seferihisar Emlak

Seferihisar Özel Ebru Kırant Anaokulu’nda öğrenim gören minikler, görevlerini aktif olarak sürdüren basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı… Kurucu Ebru Kırant ve öğretmenleri Ceysu Koşkun ile birlikte Yeni Haber ve Seferihisar.com’un merkezini ziyaret ederek gazeteci büyükleriyle sohbet eden Evra Nefes Güleç, Ahmet Öz, Zeynep Gündüz, Ayaz Şeker, Onur Ortaç ve Yusuf Efe Algın, köşe yazarları Mustafa Karabulut, Tevfik Tortamış ve muhabir Dündar Güney tarafından ağırlandı.

Camikebir Mahallesi, 84 Sokak No 7, Daire 1’de faaliyet gösteren okulda eğitim gören arkadaşlarını temsilen ziyareti gerçekleştiren 3-6 yaş grubu minik öğrencileri, ‘’Büyüyünce biz de çevremize faydalı işlerde çalışmak istiyoruz. Gazete ve televizyondaki haberlere yakın ilgi duyuyoruz’’ dediler.

Öğrencilerin nitelikli bir eğitim almalarının yanı sıra sosyal hayatın da içinde olmaları ve sosyal yönlerini güçlendirme amacıyla bu tür faaliyetler gerçekleştirdiklerini belirten Kurucu Ebru Kırant ve öğretmen Ceysu Koşkun, ‘’Özel Ebru Kırant Anaokulu olarak Seferihisar’ın geleceğinde etkin görevler üstlenecek çocuklarımızın iyi bir şekilde yetişmelerine büyük önem veriyoruz’’ dediler…

 

Son Güncelleme : 17 Ocak 2019 11:16