fbpx

Nişancı’dan jet cevap

Nişancı’dan jet cevap
Yayınlanma tarihi : 28 Eylül 2015 4:59 - Güncellenme tarihi : 29 Eylül 2016 4:38

Yer satışıyla ilgili Nişancı’nın açıklamalarına CHP’li meclis üyelerinden cevap gelirken; Nişancı bir açıklama daha yaptı.

İşte Nişancı‘nın açıklaması: “Sayın meclis üyeleri yine elinize verilen yazılı metni okumuşssunuz. Bence sorun yok  Defalarca Başkanınızı dönemimle ilgilli söylediği yalanlar konusunda yüzleşmeye davet ettim. Sizler de lütfen karşılaştırın hatta bir de şuna bakın sadece tek bir satışınız tüm borçları üç kat kapatmaktaydı. Bırakın partili gözlükleri gerçekten bakın kim kaç metrekare satmış ne yapmış öğrenin hem ben yazımda bu konuyutarih yazacak” dedim o kadar.

 

“Küçük Akkum niye satılmıyor”

 

Tüm arkadaşlardan ricam biraz samimiyet. Hem şu borclarınızın sebebine iyi bakın… Bence siz bunu düşünün heryerin satış kararını alırken en kolay satılacak Küçük Akkum’u neden düşünmediniz yoksaaa??????

Siz yine de içinde kiracısı olan otellerin satışı konusunu iyi inceleyin. Hatta hukukcunuza sorun size sözlü değil yazılı görüş versin. Böylelikle siz de aldığınız karardan emin olursunuz.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (2)
  • Kadir Tasboga dedi ki:

    Siz iddalara cevap verip kamuoyunu aydinlatacaginiza yok akp yanlisi politikaymış yok kendini bitiriyormus, asılsizmis gibi hicbir şeffaflığı olmayan kişisel saldırı ve ici boş açıklamalarla konuyu gecistirmekten başka hiçbirşey yapmıyorsunuz. Ben şahsen merak ediyorum eminim benim gibi ilçemizin birçok vatandaşı da merak icinde, cidden kandırmıyormuşuz gibi bir his var bende de. Hadi belediye başkanı belki boyle mevzulara ayıracak vakit bulamıyordur ama ben ilçemde ne olup bittiğini bilmek istiyorum. Birileri çıkıp bu iddalara somut delillerle tek tek cevap vermeli. Ayrıca her nedense 10 yıldır memleketimde sürekli yaşamama rağmen Hamit Nişancı yı çok iyi tanıyorum fakat Tunç Soyer ile bir kere merhabalasmadik bile, 8 senelik esnafım, babamla gorustulerse bilemem, ben bir tek secim zamanı sokaktan geçerken görmüştüm kendisini. Burası öyle büyük bir ilçe de değil. Ben tanımadığım bir adama nasıl güveneyim şimdi?

  • nasıl kılıçtar akp için bir şans ise dedi ki:

    sayın nişancı seferihisar da chp için bir şans tır. bu kadar arkadaşı meclis üyesi ve, kendisi, ilçe başkanı olduğu günden bu güne, kılıçtarın akp karşısında yaptığı içi boş muhalefeti, ilçede chp ye karşı yapmaktadır. ilçe de bu ilgisiz arkadaşa güven kalmamıştır, eskisi gibi çevresindeki 3-5 alkuşçının gazı ile, akp bu arkadaşı bir şey sanıp, ilçe başkanı yapmıştır. ilçede bu arkadaş, kendini bitirdiği gibi, akp yi de bitirecektir.