fbpx

Öztürk, Bengilere muhtar adayı

Öztürk, Bengilere muhtar adayı
Yayınlanma tarihi : 25 Ocak 2014 8:49 - Güncellenme tarihi : 03 Eylül 2015 8:50

Kavakdere Barajı’nın temellerinde ve inşaatında emeği olan Ender Öztürk, Bengiler mahallesinde muhtar adaylığını açıkladı.

Ürkmez’de Alptekin Petrol, Alptekin İnşaat ve Alptekin Otel’in yöneticilerinden olan Ender Öztürk, evinin bulunduğu Bengiler mahallesi muhtarlığına talip oldu.

Mevcut muhtar Dursun Yeşilçayır’ı çok sevdiğini, ona rakip olmak için ortaya çıkmadığını, mahallesine çok yararlı olabileceğini düşündüğü için görev istediğini kaydeden Öztürk, “Dursun Yeşilçayır 15 yıldan bu yana muhtarlık yapıyor. Daha önce belde, şimdi Seferihisar’ın mahallesi olan bölgemize yeterince emeği geçti. Fakat zamanı geldiğinde kan değişikliğinde fayda vardır. Yeni bir isim, yeni bir vizyon mahallelerin sorunlarının çözümüne çok daha olumlu katkılar koyabilir. Ben de bu nedenle muhtarlığa talip oldum” dedi.

Muhtarın temel görevinin mahallesi ile belediyeler ve mülke amirler arasında iletişim sağlamak olduğunu kaydeden 42 yaşındaki Ender Öztürk, “Mahallemiz geniş bir alana yayılıyor. Merkezin dışında kalan bazı yerleşim alanlarına bahçe yollarından gidiliyor. Bu yolların düzünle bir şekilde bakımının yapılması, imar planlarında yer alan yolların da açılması gerekiyor. Bunun dışında altyapı sorunlarımız, eksikliklerimiz var. Bunları hep birlikte çözmeliyiz. Ürkmez’de yıllardır iş hayatının içindeyim. İnsanlarımıza hizmet etmek için görev istiyorum” diye konuştu.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)