fbpx

Seferihisar Belediyesi Meclisi’nde encümen ve komisyon üyeleri seçildi

Seferihisar Belediyesi Nisan Ayı Meclisi Başkan İsmail Yetişkin yönetiminde gerçekleşti.
Seferihisar Belediyesi Meclisi’nde encümen ve komisyon üyeleri seçildi
Yayınlanma tarihi : 05 Nisan 2022 5:04

Seferihisar Belediyesi Nisan Ayı Meclisi Başkan İsmail Yetişkin yönetiminde gerçekleşti.Belediye meclisinde encümen ve komisyon üyeleri seçildi.

Seferihisar Belediyesi’nde yapılan oylamada encümen üyeliğine Rahmi Tezer ve Reşat Gültekin tekrar seçildiler.

SAMOS’A GEZİ DÜZENLECEK

Seferihisar Belediyesi ile Yunanistan’ın Samos Belediyesi arasındaki işbirliğinin yakından takip edilmesi ve Seferihisar’a daha fazla Avrupalı turistin gelmesi çalışmaları kapsamında 7-8 Mayıs günlerinde Samos’a İzmir’in yerel basın temsilcilerinin de katılacağı bir gezinin düzenlenmesi mecliste kararlaştırıldı.

“FAALİYET RAPORU TARTIŞILMALI”

Dilek temenniler bölümünde söz alan AK Partili Meclis Üyesi Ümit Cingöz  faaliyet raporunun mecliste tartışılması gerektiğini belirterek: “Faaliyet raporunda senede bir kez sizin faaliyetleriniz değerlendiriliyor.  Faaliyet raporunun üzerine konuşulması lazım. Bütün belediye meclislerinde böyle olmuştur.  Whatsapp’dan  faaliyet raporu gönderildi. Bu yöntemin doğru olmadığını düşünüyorum. Belki burada size faaliyetlerinizden dolayı teşekkür etmek isteyenler olacaktır.  Belki de eleştirmek isteyenler olacaktır. Fakat bugün biz oyladık ve bitti.  Bu yaklaşımı yakıştıramadım. Normalde ikinci oturum yapardık” dedi.

KONUŞMAK İSTEYEN VARSA KONUŞABİLİR”

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin halka her şeyin açık olduğunu belirterek: Bizim faaliyet raporunda halkımızdan saklayacak bir şeyimiz yok.  Elbette doğru olduğu ölçüde eleştirileri de kabul ederiz.  Biz faaliyet raporunu size gönderdik. Ayrıca Seferihisar ve Ürkmez’debunları halka anlattık.  Oldubittiye getirilen bir şey yok.  Denetim komisyonundan da oy birliğiyle geçti. Konuşmak isteyen varsa da yine konuşabilir” dedi.

 

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)