Seferihisar Emlak

Lösemili çocuklara ve ailelerine destek olmak amacıyla yapılan ve Türkiye’nin pek çok ilinde eş zamanlı olarak gerçekleşen Geleneksel LÖSEV Yürüyüşü Seferihisar’da da gerçekleşti.

“LÖSEV ile sen de kansere dur de”

Seferihisar Çocuk Belediyesi, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında lösemili çocuklara dikkatleri çekmek üzere maskeli yürüyüş düzenledi. Seferihisar Çocuk Belediyesi’nde derslere ve atölye çalışmalarına katılan çocuklar, eğitmenleri, Seferihisar Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Seferihisar Çocuk Belediyesi İzci Grubu, Seferihisar Belediye personelleri ve vatandaşın yoğun katılımıyla gerçekleşen yürüyüş Seferihisar Belediyesi Kent Belleği Anı Evi önünden başlayarak Seferihisar Kapalı Pazaryeri’nde sona erdi.

Yürüyüşe katılan çocuklar “Maskeme değil, gözlerime bak”, “Maskeni tak, farkındalık yarat”, “LÖSEV ile kansere hayır” sloganları ile yürüdü.

Etkinlikte, Seferihisar Çocuk Belediyesi Seramik Eğitmeni Dilber Sayarer ve Kaatı Sanatı Eğitmeni Ruveyda Ünlütürk’ün öğrencileri tarafından yapılan Seferihisar temalı magnet ve el emeği ürünler standlarda sergilendi.