Seferihisar Emlak

35 yıllık yayıncılık tarihiyle Yeni Haber gazetesi ve www.seferihisar.com haber protalı büyük bir atağa geçti. Usta gazeteci Besim Altunöz ile anlaşan gazete, büyük atağa geçti35 yıllık yayıncılık tarihiyle Yeni Haber gazetesi ve www.seferihisar.com haber protalı büyük bir atağa geçti. Usta gazeteci Besim Altunöz ile anlaşan gazete, büyük atağa geçti.

Yeni haber gazetesi genel koordinatörü Mustafa Karabulut , bünyemize yeni yazarlar ve gazeteciler katmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde aramıza yeni isimler katarak yayın gücümüzü arttırarak gazetecilik ve yazarlar dalında bölgemize daha iyi hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz..

Karabulut “Gazeteci meslektaşım Besim Altunöz’ü bünyemize katarak büyük bir sinerji yarattık, gazetemiz atağa geçti. Bu transferin yanında uluslararası alanda faaliyet yürüten, yedi dil bilen bir editörün transferini tamamladık. Kısa sürede halkımıza duyuracağız. Ekibimiz Seferihisar’da değil İzmir’de en güçlü ekip olma yolunda, hepsi entelektüel ve alanlarında başarılı insanlar, kısa sürede internet sitemizin yeni yüzü ve yeni yayınlarla karşınızda olacağız” dedi.

Besim ALTINÖZ Kimdir.

1975 Antakya doğumlu. 1995 yılından bu yana yayıncılık kitapçılık gazetecilik yapmaktadır.

1992 yılından 2010 yılına dek Ankara’da yaşadı.

Global Rapor diplomasi dergisi, Bu Ülke, Doğudan dergilerini yayınladı. Hakemli dergilerde ve onlarcadergide yazıları çıktı.
Keşif yayınevi ve kitabevini işletti.

Bir partinin kurucusu, danışma meclisi üyesi ve Hatay il başkanlığı yaptı.

2010 yılında Antakya’ya taşındı. Orada Defne dergisini yayınladı, günlük gazetelerde genel yayın yönetmenliği ve köşe yazarlığı yaptı.

2 kitabı var.

Diplomatik Söylemler ve Bana Şehirleri Anlat. İsminde yayınlanmış iki kitabı bulunuyor ve son üç yıldır çocuk öyküleri ve romanları yazıyor.

Son Güncelleme : 08 Ağustos 2018 18:53