fbpx

Seferihisar lezzetleri İzmirlilerden tam not aldı

Bu yıl 90. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Seferihisar rüzgarı esiyor.
Seferihisar lezzetleri İzmirlilerden tam not aldı
Yayınlanma tarihi : 07 Eylül 2021 12:21 - Güncellenme tarihi : 21 Şubat 2022 9:39
Seferihisar Belediyesi’nin Seferihisar’a has birçok ürünü ve atölye çalışmalarının yer aldığı renkli stant ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.
Kültür sanattan yöresel ürünlere birbirinden renkli görüntülerin yer aldığı stantta; Seferihisar’a özgü zeytinyağı, mandalina kurusu, mandalina lokumu, lavanta yağı, lavanta sabunu, gödence üzümü gibi ürünler ziyaretçilere ikram edildi.
ATÖLYELER VAR
Seferihisar Hıdırlık Tarımsal Kooperatifi ve üretici kadınların da el emeği ürünlerinin sergilendiği stantta 12 Eylül Pazar gününe kadar etkinlik ve atölye çalışmaları devam edecek.
Başkan Yetişkin, Fuar ile ilgili olarak “Uluslarası alanda önemli bir yere sahip olan bu fuara katılmak tüm belediyeler için büyük bir öneme sahip. Burada hem Seferihisar’ı hem de belediyemizin çalışmalarını anlatma imkanı buluyoruz. Standımızda gerçekleştirdiğimiz keyifli etkinlik ve tanıtım faaliyetlerimize büyük ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 12 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek fuardan Seferihisar Belediyesi’ne uğramadan geçmeyin!” dedi.​
Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)