fbpx

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası’ndan Başkan Yetişkin’e ziyaret

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yeni yönetimiSeferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası’ndan Başkan Yetişkin’e ziyaret
Yayınlanma tarihi : 13 Ocak 2022 3:50

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yeni yönetimiSeferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Odanın tekrar başkanı seçilen Fehmi Abacı: “Seferihisar Belediye Başkanımız İsmail Yetişkin’e yaptığımız ziyaretten büyük bir mutluluk duyduk. Başta şoförlerimiz olmak üzere bütün esnafa destek olan Seferihisar Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’de odalara ve esnaflara desteklerini sürdüreceklerini belirterek: “Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yeni yönetimine ve tekrar başkan seçilen Fehmi Abacı’ya başarılar diliyorum. Kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız. Bütün esnaf kesimine yardımlarımızı kesintisiz sürdüreceğiz” dedi.

SEÇİMLERDE NELER YAŞANDI?

Seferihisar Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurulunda Fehmi Abacı ve Ahmet Acar başkanlık için yarışmıştı. Yapılan seçimlerin ardından Fehmi Abacı tekrar başkanlığa seçildi. Olağan Genel Kurula Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Emniyet Müdürü Temel Salman, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ile bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılmıştı. İkili listeli seçimlerde Fehmi Abacı 142 oy alırken Ahmet Acar 69 oy aldı.  Abacı ikinci kez başkan seçilmiş oldu.

Fehmi Abacı’nın başkanlığındaki yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; Halil Akıncı, Mustafa Kandemir, Murat Çağlar, Halil Maraşlı, Özcan İçkavak ve Hilmi Akdeniz

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)