Seferihisar Emlak

Yerel seçimlere saatler kala Cumhuriyet Halk Partisi tarafından düzenlenen miting binlerce kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Cumhuriyete ve Atatürk’ün emaneti Türkiye’ye sahip çıkan yurtsever Seferihisarlılar, Turabiye mahallesindeki miting alanına coşkuyla yürüdüler. Yürüyüşe binler katılırken, etkinliğin, ilçe tarihinin en kalabalık yürüyüş ve mitingi olduğu belirtildi.

ÖZÜR

Kapatılan Youtub nedeniyle Kortej yürüyüşünün video’sunu yayınlamakta geciktik, ilerleyen saatlerde izleyebilirsiniz

Türkiye için yürüdüler

Yürüyüşe CHP İzmir Milletvekili, gazeteci Mustafa Balbay’ın da katılacağı duyuruldu. Ancak Manisa ve Karşıyaka’da konuşma yapan Balbay’ın buralardaki aşırı izdiham ve yoğun trafik nedeniyle Seferihisar’a hareket edemediği ve yürüyüşe katılamadığı bildirildi. Balbay’ın Seferihisar’da bugün düzenlenecek son mitinge katılacağı açıklandı.

CHP’nin düzenlediği mitinge katılanların oluşturduğu kortejin ön saflarında Seferihisar’ın sevilen simalarından Emekli Genaral Kamuran Orhon, Eski Belediye Başkanı Etem Çalış, eski belediye başkan adaylarından Osman Irmak, Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Neptun Soyer de yer aldı.

Seferihisar’ın sevilen simalarından, Seferihisar’ın emekli paşası Kemuran Orhon ve Eski Belediye Başkanı etem Çalış bolca sohbet etme imkanı buldular ve iki sevilen sima birbirleriyle hasret giderdiler.

Son Güncelleme : 03 Eylül 2015 12:05