fbpx

Seferihisar’da akılmaz ihmalkarlık! Kadın müdür test sonucunu beklemeden işe geldi

Seferihisar’da kamuda görevli kadın müdür test sonucunu beklemeden işe geldi. Müdürün ihmalkarlığı panik yarattı.
Seferihisar’da akılmaz ihmalkarlık! Kadın müdür test sonucunu beklemeden işe geldi
Yayınlanma tarihi : 16 Şubat 2022 10:39

Seferihisar’da kamuda görevli kadın müdür test sonucunu beklemeden işe geldi.
Müdürün ihmalkarlığı panik yarattı.
Türkiye’de tedbirsizlik ve ihmal sonucu koronavirüs vakaları artmaya devam ediyor. Tedbirsizliğin ve ihmalkarlığın bir örneği de Seferihisar’da yaşandı.
YAKIN MESAFEDEN TEMAS KURDU
İddialara göre Seferihisar’da resmi kurumda çalışan kadın bir müdür koronavirüs şüphesiyle test yaptırdı. Fakat test sonucunu beklemeden işine geldi. İşe gelen müdürün çok sayıda kişiyle birebir yakın temas kurduğu belirtildi. Ayrıca çalışanların bulunduğu alanda çay içtiği, personele ikramlarda bulunduğu  ve belediye yakınlarında bulunan bir giyim mağazasında kıyafet denediği de iddia edilidi.
TEST OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ
Sabah saat 10 gibi koronavirüs testi yaptırıp işe gelen müdürün test sonucunun ise öğleden sonra saat 16 gibi pozitif çıkması çalışanlar arasında panik yarattı. Müdürün test yaptırdığını kimseyle paylaşmaması da bu paniği daha çok arttırdı.
TÜRKİYE’DE KORONAVİRÜS VAKALARI ARTIYOR
Öte yandan Türkiye’de koronavirüs vakaları rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Tüm Dünyada etkili olan omicron varyantıyla birlikte vefat sayıları da yükselişe geçti. Dün Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre Türkiye’de 15 Şubat günü koronavirüs nedeniyle 309 kişi vefat etti, 94 bin 730 yeni vaka tespit edildi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)