Seferihisar Emlak

Yaz aylarıyla birlikte yoğunluğun arttığı Seferihisar plajlarında polis ekipleri tarafından ek tedbirler alındı.

Güvenlik önlemlerinin arttığı Seferihisar sahillerinde yaya devriye, Yunus, Martı ve köpekli polisler sürekli denetim yaparken 1 Temmuz itibarıyla atlı birlikler de denetime başladı.

Kumsallarda 2 ve 4’erli ekipler olarak denetim yapıp devriye gezen atlı birlikler, yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçip olaylara da anında müdahale ediyor.

Atlı birlikler İzmir’in tüm yazlık beldelerinde görev başında

Emniyet Genel Müdürlüğünce tahsis edilen tırlar içinde ilçelere götürülen atlarla denetim gerçekleştiren polis birlikleri Çeşme, Seferihisar, Urla, Aliağa, Dikili ve Foça olmak üzere İzmir’in yoğun turist alan ilçelerinde görev başındalar.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Uğur Alan “Başta Çeşme, Seferihisar, Urla, Aliağa, Dikili ve Foça olmak üzere 1 Temmuz itibarıyla atlı birlikler devriyeye başladı.Halkın yoğun olduğu, aracın girmediği yerlerde yazın güvenlik hizmeti vereceğiz. Köpekli birliklerimiz de aynı şekilde devriye görevi yaparken Yunus ve Martı polis ekiplerimiz de turistik bölgelerde asayiş hizmeti vermeye devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

Son Güncelleme : 09 Temmuz 2020 11:02