fbpx

“Seferihisar’da hiçbirşey eskisi gibi olmayacak“

“Seferihisar’da hiçbirşey eskisi gibi olmayacak“
Yayınlanma tarihi : 01 Kasım 2013 2:23 - Güncellenme tarihi : 02 Eylül 2015 2:24

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Ümit Cingöz İlçe Teşkilatı’nda yapılan basın toplantısında aday adayı olduğunu resmi olarak açıkladı.

20131101_820417
İlçe Başkanlığı görevini vekaleten yönetim kurulu üyesi Kazım Gülpınar’a devreden Cingöz basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

AK Parti ilçe merkezinde düzenlenen devir teslim ve Ümit Cingöz’ün adaylık müracatı töreninde gazeteciler de unutulmadı. Gazetecilere birer kalem hediye eden Cingöz “Arkadaşlar bu güne kadar geldiğimiz süreci birlikte yaşadık, bu günden sonrada süreci hep birlikte yaşayacağız” dedi.

20131101_820411

Mustafa Ulu da aday

Ak Parti yönetim kurulundan geçtiğimiz aylarda istifa eden Karadenizliler Dernek Başkanı Mustafa Ulu da aday adayı oldu. Ümit Cingöz ve Mustafa Ulu başvuru dosyalarını Ak Parti İl Başkanlığı’na teslim etti.

İlçe Başkanlığından istifa edip Seferihisar Belediye Başkan Aday Adaylığını resmen açıklayan Ümit Cingöz eşi Aylin Hanım partililrin ilgi ve alkışlarıyla duygulu anlar yaşadılar…

Parti yönetiminin de kendisine destek verdiği toplantıda ilçe meclis üyelikleri için 20 başvuru olduğu belirtilirken bir diğer Ak Parti aday adayı Seferihisarlı işadamı Mustafa Ulu’da basın toplantısında hazır bulundu. Diğer aday adayı Hüsamettin Altıntaş ise toplantıya katılmadı.Yeni ilçe başkanının önümüzdeki on gün içinde atanması beklenirken Ak Parti Heyeti aday adaylık dosyalarını teslim etmek için toplantının ardınan İzmir İl Teşkilatı’na gitti.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı görevini vekâleten yönetim kurulu üyesi Kazım Gülpınar’a devreden ve Seferihisar Belediye Başkan Aday Adaylığını resmen açıklayan ilk isim olarak kayıtlara geçmiş oldu…

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)