Seferihisar Emlak

Gümüldür’de ormanlık alanda ceset bulundu.

Gümüldür’de 20 yaşındaki Ayşe Nazlı Kınacı’nın cansız bedeni ormanlık alanda battaniyeye sarılı halde bulundu.

19 Şubat 2021 Cuma günü saat 17.00 sularında bir orman görevlisi Atatürk Mahallesi Yaren Tepe mevkiindeki ağaçların arasında battaniyeye sarılı bir kadın cesedi bulduğunu bildirdi. İhbar ile harekete geçen jandarma ekipleri, olay yerine gelerek bölgeye şerit çekti.

Olayla ilgili yürütülen soruşturmada, Ayşe Nazlı Kınacı’nın 12 Şubat tarihinde kendi rızası ile Seferihisar Mersinalanı Mahallesi’nde oturan sevgilisi R.S.’nin yanına gittiği öğrenildi. Bu sebeple gözaltına alınan R.S. ifadesinde, Ayşe Nazlı Kınacı ile tartıştığını ve Kınacı’nın evden ayrıldıktan sonra bir daha onu görmediğini açıkladı.

Ekipler soruşturmayı derinleştirirken bölgedeki güvenlik kameralarından Ayşe Nazlı Kınacı’nın bir araca bindiğini tespit etti.

BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Kınacı’nın bindiği aracın T.Ö.İ.’ye ait olduğu belirlenerek zanlı jandarma tarafından yakalandı. Sorgu için emniyete götürülen T.Ö.İ.’nin cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

Ayşe Nazlı Kınacı ile parkta tanıştığını daha sonra araçla Ürkmez Baraj mevkiine gittiklerini ve vakit geçirdiklerini söyleyen T.Ö.İ. daha sonra Kınacı ile kavga ettiklerini ve onu elleriyle boğduğunu anlattı. İşlediği suçu itiraf etmesinin ardından zanlı, adliyeye sevk edildi.